Виїзне заняття студентів юридичного факультету — Університет «КРОК»

Виїзне заняття студентів юридичного факультету

29 березня 2011 Новини та події

Виїзне заняття студентів юридичного факультету29 березня 2011 року відбулося виїзне заняття студентів 4-го та 5-го курсів юридичного факультету Університету «КРОК» – слухачів Школи майбутніх юристів Асоціації міст України в комітеті Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування.

Слухачі Школи мали нагоду зустрітися з головою Комітету О.О. Омельченком, заступником голови Комітету В.В. Демчишеним та завідувачем секретаріату Комітету А.В. Малюгою, які розповіли про напрями та пріоритети діяльності Комітету щодо зміцнення правової основи місцевого самоврядування, розробки нового законодавства про місцеве самоврядування.

Оновлено: П'ятниця, 28 березня 2014 15:08

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Виїзне заняття студентів юридичного факультету