Участь в освітньому семінарі "Проблеми сучасних університетів - традиції, інновації та перспективи" — Університет «КРОК»

Управління міжнародного співробітництваЗ 10 по 15 квітня на запрошення колег із партнерського вищого навчального закладу Вища Школа Бізнесу-Національний Університет Льюіса (м. Новий Сонч, Польща) начальник управління міжнародного співробітництва Андрій Лотарєв та керівник проектів та програм управління Анастасія Радчук брали участь в освітньому семінарі "Проблеми сучасних університетів - традиції, інновації та перспективи", що проводився в м. Новий Сонч, Польща. На заході також були присутні представники вищих навчальних закладів Донецька, Дніпропетровська, Луцька та закордонних університетів. В рамках семінару було проведено презентації на теми, що є важливими та актуальними для розвитку сучасних університетів загалом та для міжнародного освітнього співробітництва зокрема. Представники Університету "КРОК" представили начальний заклад та програму "Подвійний диплом для бакалаврату", що адмініструється управлінням міжнародного співробітництва.

Серед інших тем презентацій та дискусій були створення спільного міжнародного вищого навчального закладу, сучасні принципи навчання управлінню фінансами та методика підготовки інноваційного випускника. Особливу зацікавленість в учасників викликали представлення баз даних бібліотеки Вищої Школи Бізнесу та загальної системи адміністрування внутрішньої діяльності університету (Інтранет), яка дає викладачам та студентам доступ до організаційної та академічної інформації.

Також представники Університету "КРОК" завітали до міжнародного відділу іншого партнерського закладу - Краківської Академії ім. Ф.Моджевського, де було обговорено подальший розвиток взаємовигідних напрямків співпраці.

В результаті семінару було виокремлено сфери подальшого розвитку співробітництва як з іноземними, так і з українськими університетами в рамках грантової діяльності, спільних навчальних програм та програм студентської і викладацької мобільності.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Управління міжнародного співробітництва » Участь в освітньому семінарі "Проблеми сучасних університетів - традиції, інновації та перспективи"