Переговори з Крістіною Колаці

Управління міжнародного співробітництваВ середу, 6 квітня, в Управлінні міжнародного співробітництва було проведено переговори з Крістіною Колаці, представником Європейського Університету Кіпра (м. Нікосія, Кіпр). Під час зустрічі з начальником управління міжнародного співробітництва Андрієм Лотарєвим та співробітником управління Анастасією Радчук було обговорено можливості співпраці між університетами, зокрема, запровадження програм студентської мобільності та організація літніх шкіл. В ході переговорів було виокремлено перспективні напрямки співробітництва та досягнуто попередніх домовленостей.

Ви тут: Новини та події » Управління міжнародного співробітництва » Переговори з Крістіною Колаці