"Діалог культур: "Людські цінності та щиросердність"

Управління міжнародного співробітництваВ актовому залі Університету "КРОК" в рамках заходу "Діалог культур: "Людські цінності та щиросердність" відбулася зустріч із Надзвичайним та Повноважним Послом Ісламської Республіки Іран в Україні п. А. Гасемі Аліабаді. Під час візиту було проведено переговори з паном послом за участю першого проректора Університету О.І. Шарова, начальника управління міжнародного співробітництва А.Г. Лотарєва, зав. кафедри англійської мови О.Ф. Лєонтьєвої. У ході зустрічі було обговорено напрямки співпраці Університету з Посольством Республіки Іран в Україні, зокрема щодо залучення до навчання іранських студентів на програмах Університету та сприяння визнанню диплома Університету "КРОК" в Ірані.

Оновлено: П'ятниця, 28 березня 2014 12:19

Ви тут: Новини та події » Управління міжнародного співробітництва » "Діалог культур: "Людські цінності та щиросердність"