До управління міжнародного співробітництва завітав Джем Пейман — Університет «КРОК»

До управління міжнародного співробітництва завітав Джем Пейман

Управління міжнародного співробітництваДо управління міжнародного співробітництва завітав Джем Пейман, директор рекрутингового агенства з навчання за кордоном "HCOM" з Нідерландів. Під час зустрічі з начальником управління Андрієм Лотарєвим було обговорено загальні засади майбутнього партнерства можливості організації мовних курсів для молоді на базі вищих навчальних закладів країн Середнього Сходу, набір груп студентів для навчання на англомовних програмах в Університеті "КРОК".

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Управління міжнародного співробітництва » До управління міжнародного співробітництва завітав Джем Пейман