«Зробимо Україну чистою!» — Університет «КРОК»

«Зробимо Україну чистою!»

16 квітня 2011 Новини та події

«Зробимо Україну чистою!»16 квітня в Києві відбулася національна акція «lets do it Ukraine». На заклик «Зробимо Україну чистою!» відгукнулася значна кількість людей, яким небайдуже майбутнє нашої країни. Екологічний клуб однодумців «ЛОТОС» приєднався до цього заходу та залучив до акції чимало людей. Члени клубу були координаторами прибирання в парку «Нивки», у якому взяли участь понад 40 осіб. Більшу частину інвентарю забезпечили головний координатор проекту і спонсори, але багато людей прийшли зі своїми пакетами та рукавичками.

За власною ініціативою до прибирання долучилися школярі, які дізналися про проект з реклами на телебаченні. Під час прибирання у парку «Нивки» було зібрано 16 пакетів (по 120 л кожен) відходів з пластику, 15 пакетів відходів зі скла та 26 пакетів іншого сміття. Загалом у Києві на прибирання вийшли понад 1500 осіб, а на рівні всієї України захід підтримали близько 20 тисяч людей. Було зібрано понад 30 тисяч пакетів сміття та вторинної сировини.

Оновлено: П'ятниця, 28 березня 2014 12:32

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » «Зробимо Україну чистою!»