Навчально-практичний психологічний центр «Крок за КРОКом»

14 січня 2020 Новини та події

У рамках Навчального-наукового інституту психології «Університету КРОК» існує Навчально-практичний психологічний центр «Крок за КРОКом» у якому регулярно проходять не лише лекційні, а й терапевтичні заняття, взяти участь у яких може кожен бажаючий.

Серед високопрофесійних психологів, які проводять курси — є також і викладачі кафедри психології. Тому кожне заняття насичене, цікаве та збагачене практичним досвідом. Варіативність психологічних гуртків різноманітна: від таких, як супервізійна група, навчальний практично-терапевтичний курс дитячої психології, метафоричні асоціативні картки в роботі психолога до пропедевтики психології, основ когнітивно-поведінкового консультування, казкотерапії дитячих проблем та юнгіанської казкотерапії для дорослих.

Всі запитання щодо інформації та реєстрації на курси надсилайте на пошту: volskaly@krok.edu.ua або завітайте до кафедри психології (ауд.402).

Чекаємо на Вас! Сподіваємось до скорої зустрічі!

Оновлено: Вівторок, 14 січня 2020 12:44

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Навчально-практичний психологічний центр «Крок за КРОКом»