Open Talk: «Булінг в освітньому середовищі: механізми протидії» — Університет «КРОК»

Open Talk: «Булінг в освітньому середовищі: механізми протидії»

14 січня 2020 Новини та події

У грудні 2019 року в Університеті «КРОК» відбувся круглий стіл на тему «Булінг в освітньому середовищі: механізми протидії». Організаторами заходу були Коледж економіки, права та інформаційних технологій та Департамент зв'язків з громадськістю Університету.

Запрошені експерти – правоохоронець, прокурор і психолог – всебічно проаналізували феномен булінгу та його особливості у закладах освіти.

Незабаром можна буде подивитись на ютубі відео дискусії – у 2-му випуску шоу «Open Talk». Серед запрошених гостей - правоохоронець Сергій Сергійович Багаліка та директор ННІ психології Університету «КРОК» Ірина Валентинівна Сингаївська.

Оновлено: Середа, 29 січня 2020 17:19

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Open Talk: «Булінг в освітньому середовищі: механізми протидії»