Щиро вітаємо В.К. Гіжевського з нагоди професійного ювілею – 20-річчя трудової діяльності в Університеті «КРОК»! — Університет «КРОК»

14 січня 2020 Новини та події

Вітаємо Гіжевського Володимира Казіміровича, проректора, кандидата юридичних наук, професора, Відмінника освіти України, декана юридичного факультету (2000 - 2017 рр.), з нагоди професійного ювілею – 20-річчя трудової діяльності в Університеті «КРОК»!

Щиро вдячні Вам, Володимире Казіміровичу, за роки плідної співпраці, надійного партнерства, за плеяду талановитих юристів, які з честю примножують славні традиції професії! Нехай надихають і підтримують Вас рідні люди, розуміють і допомагають численні друзі та колеги, а доля збагачує натхненням, щоденними приємними новинами, радісними подіями! Многії літа!

Із глибокою повагою
Ваша КРОКівська родина

Оновлено: Вівторок, 21 січня 2020 19:04

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Щиро вітаємо В.К. Гіжевського з нагоди професійного ювілею – 20-річчя трудової діяльності в Університеті «КРОК»!