Курси підвищення кваліфікації «Мобілізаційна підготовка підприємств, організацій та Установ в Україні» — Університет «КРОК»

28 січня 2020 Новини та події

Запрошуємо на курси підвищення кваліфікації «Мобілізаційна підготовка підприємств, організацій та Установ в Україні».

Вже з 24 лютого 2020 року стартує новий курс підвищення кваліфікації «Мобілізаційна підготовка підприємств, організацій та Установ в Україні» мета якого – підвищення кваліфікації осіб, відповідальних за ведення військового обліку підприємств, організацій та установ в Україні.

Важливо, що навчальний план курсів підвищення кваліфікації погоджений з Генеральним Штабом Збройних Сил України. Для проведення навчальних занять зі слухачами залучені висококваліфіковані фахівці організацій з мобілізаційної роботи на підприємствах, організаціях та установ, які брали безпосередню участь у розробці нормативно-правової документації та мають великий практичний досвід роботи у цьому напрямку.

Слухачам курсів надаються в електронному вигляді навчальні матеріали та нормативно-правові акти з питань військового обліку.

Особливості організації навчального процесу на курсах
Лекційні заняття починаються о 18:55. Початок практичних занять, консультацій, відвідування установ в м. Києві з метою ознайомлення з практичним досвідом організації мобілізаційної роботи, проводяться в години, які зручні для слухачів.
Після закінчення курсів, слухачі отримують Посвідчення про підвищення кваліфікації державного зразка.
Оплата за навчання
  1. Вартість навчання – 5000 грн. Готівкова або безготівкова форма (готівка сплачується через касу Університету, при безготівковій формі оплата здійснюється на банківський рахунок Університету, який вказаний у договорі).
Договір на навчання на курсах
Договір про надання освітніх послуг може бути двосторонній (Університет – слухач) або трьохсторонній (Університет-слухач-платник).
Договір укладається після надання слухачем певних документів для зарахування у повному обсязі.
  1. Термін навчання – 1,5 місяці

Для зарахування на курси підвищення кваліфікації необхідно надати документи:

• 1 копію документа, що посвідчує особу (паспорт)
  • 1 копію диплома про освіту
  • 1 копію ідентифікаційного коду

Початок прийому документів: 27 січня 2020 р.

Початок занять: 24 лютого 2020 р.

Закінчення занять: 20 березня 2020 р

Контакти: м. Київ (ст. метро «Берестейська») вул. Табірна, 30-32, кабінет 229

Тел: 067-752-81-51, 093-600-96-02

Eлектронна пошта: [email protected]