Університет «КРОК» відвідав посол Королівства Нідерланди — Університет «КРОК»

Університет «КРОК» відвідав посол Королівства Нідерланди

22 червня 2011 Новини та події

Університет «КРОК» відвідав посол Королівства Нідерланди22 червня Університет «КРОК» вшанував своєю присутністю посол Королівства Нідерланди Пітер Ян Волтерс. Посол провів відкриту лекцію для студентів і молодих фахівців про важливість верховенства права в підприємницькому середовищі («The importance of rule of law in business community»).

Після лекції відбулося урочисте вручення дипломів бакалаврам бізнес-адміністрування, випускникам Україно-нідерландської програми «Подвійний диплом». Дипломи вручав посол Пітер Ян Волтерс та ідейний засновник програми Тарас Володимирович Фініков. Під час лекції студенти дізналися про основні принципи побудови законодавчої системи та необхідні елементи ефективного управління. Також обговорювалася потреба сучасного суспільства в підприємствах, які будують свій бізнес, не забуваючи про соціальну відповідальність. Порівнювалися системи оподаткування різних країн і стимули, які спонукають людей або сплачувати податки, або ухилятися від їх сплати. Пан посол і студенти активно обговорювали прозорість податкової системи, правила ведення бізнесу і особливості ментальності голландців, які дозволяють цій країні розвиватися й успішно вести бізнес.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Університет «КРОК» відвідав посол Королівства Нідерланди