STUDY TOUR TO THE NETHERLANDS — Університет «КРОК»

STUDY TOUR TO THE NETHERLANDS

05 липня 2011 Новини та події

STUDY TOUR TO THE NETHERLANDS5 липня завершився набір групи охочих поїхати у навчальний тур до Нідерландів (STUDY TOUR TO THE NETHERLANDS). У турі беруть участь 37 осіб. У складі групи їдуть як студенти Україно-нідерландської програми «Подвійний диплом», так і інші активні та ініціативні студенти, котрі бажають отримати досвід навчання за кордоном.

Учасники туру вивчатимуть такі дисципліни, як «Написання бізнес-плану», «Психічне здоров’я» (Mentally Fit), «Кращий досвід у менеджменті змін / Лідерство» (Best practise in Change management / Leadership) англійською мовою. Окрім студентів, у поїздці беруть участь і викладачі Університету «КРОК». Для них передбачена програма підвищення кваліфікації. Навчання також проходитиме англійською мовою. Під час туру учасники матимуть можливість не тільки вчитися, але й відпочити, відвідавши анімаційний парк «Mаdurodam», аукціон квітів, морське узбережжя, Гаагу, аеропорт «Schiphol», пивоварню «Heineken», TNT, Sovo, Ajax тощо. Університет висловлює подяку послу Королівства Нідерландів в Україні Пітеру Яну Волтерсу, а також партнерам – Dutch University of Applied Sciences for Business Professionals і Markus Verbeek Business Academy – за допомогу в організації навчального туру до Нідерландів. Новини про поїздку можна переглянути на сторінці групи, присвяченій проекту - Практика в Нідерландах, Подвійний диплом («КРОК», Україна - DUASBP, Нідерланди).

Оновлено: Середа, 23 березня 2016 13:59

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » STUDY TOUR TO THE NETHERLANDS