Вітаємо випускників УФЕБ!

03 квітня 2013 Новини та події

Вітаємо випускників УФЕБ!3 квітня 2013 року відбулася церемонія вручення дипломів студентам магістратури за спеціальністю «Управління фінансово-економічною безпекою».

На церемонії випуску був присутній президент Міжнародного антитерористичного єднання (МАЄ) Дічек О.І., який вручив почесні грамоти від організації за вагомий особистий внесок у формування толерантної свідомості в суспільстві, активну громадянську позицію у протидії екстремізму і тероризму та з нагоди 10-ї річниці МАЄ (IAU) проректору з наукової роботи Сідаку В.С. та директору Інституту менеджменту безпеки Захарову О.І.

МАЄ/strong> - громадський рух, консолідований на основі усвідомлення та протидії глобальній загрозі - тероризму, в будь-яких його формах і проявах.

Оновлено: П'ятниця, 28 березня 2014 11:29

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо випускників УФЕБ!