КРОКівська команда веселих і кмітливих отримала Кубок! — Університет «КРОК»

КРОКівська команда веселих і кмітливих отримала Кубок!

08 квітня 2013 Новини та події

«KPOK»Щорічно команда студентів «КРОКу» змагається із представниками інших вузів за звання найвеселіших та кмітливіших.

Всеукраїнський фестиваль студентських команд КВК на «Кубок Гоголя» проходить в Ніжинському державному університеті ім. М. Гоголя в якому беруть участь студенти-активісти.

Метою фестивалю є згуртування студентів, розвиток ініціатив Студентської ради, розкриття творчого потенціалу молоді.

КРОКівська команда продемонструвала чудові та смішні мініатюри та в результаті здобула «Кубок Глядацьких симпатій»!

Вітаємо переможців із надбанням, а саме Векуа О.О., Гвоздьова Б.Г., Лозицького В.Ю., Подчасюка О.С., Романчу М.М., Самбура П.А., Сову А.В., Шовкуна С.В.!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » КРОКівська команда веселих і кмітливих отримала Кубок!