Сни літньої ночі від Театральної студії КРОКодил — Університет «КРОК»

Сни літньої ночі від Театральної студії КРОКодил

02 липня 2009 Новини та події

Сни літньої ночі від Театральної студії КРОКодилУ ці дні в актовій залі КРОКу відбулося справжнє диво! На перехресті закінчення навчального року та початку вступної компанії у життя Університету увірвалась справжня казка! Не просто казка, а навіть сон! Прекрасні «Сни літньої ночі» у теплі літні вечори подарувала студентам, співробітникам та гостям Університету Театральна студія «КРОКодил». Вистава за п’єсою В. Шекспіра – новий проект Культурного центру - не залишила байдужим жодного глядача, про що свідчила атмосфера, яка панувала в залі під час вистави та нестихаючі овації після її закінчення.

Надзвичайна сценографія та режисура керівника Театральної студії Дена Гусакова, анімаційні спецефекти, блискучий саундтрек, цікаве пластичне рішення керівника Театру танців «КРОК» Інни Куценко, стильні костюми Ольги Савчук і, звичайно, самовіддана гра акторів - захопили всіх у фантастичний вир кохання, потойбічних сил, чарівних перетворень та перипетій, насичених гумором та вірою у всеперемагаючу силу кохання! Вистава стала справді прекрасним, добрим сном, який, до речі, продовжив благодійну акцію Студради Університету зі збору коштів на лікування нашого студента Кості Галака. Ми сподіваємось, що восени «Сни літньої ночі» зможуть побачити всі ті, хто не встиг це зробити влітку або бажає потрапити у це фантастичне дійство ще раз!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Сни літньої ночі від Театральної студії КРОКодил