Вручення залікових книжок — Університет «КРОК»

Вручення залікових книжок

18 грудня 2015 Новини та події

Не встигли першокурсники отямитися, як пролетіло перше півріччя навчання і настала для кого довгоочікувана, а для кого й несподівана сесія. І щоб зробити процес складання сесії більш урочистим та відповідальним, представники деканату та Студентської ради Коледжу вирішили не порушувати традицій і 8 та 9 грудня в урочистій атмосфері в актовій залі провели церемонії вручення залікових книжок. Запросили викладачів та кураторів. Підготували музичне поздоровлення, гумористичний відеоролик, у презентації, яку зробила голова Студентської ради Коледжу, нагадали, як першокурсники провели перше півріччя.

Залишали актову залу всі задоволені, у доброму гуморі, поспішаючи виконувати побажання своїх викладачів та кураторів. Успіхів всім у навчанні та складанні сесії!

Вручення залікових книжок (8-9.12.2015)

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Четвер, 14 січня 2016 15:30

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вручення залікових книжок