18 жовтня 2019 Новини та події

На початку жовтня 2019 року в м. Тбілісі (Грузія) пройшла міжнародна конференція GIAC Arbitration Days, в якій взяла участь Вікторія Поліщук, адвокат, викладач Бізнес Школи КРОК, аспірантка Університету «КРОК».

17 жовтня 2019 Новини та події

8 жовтня 2019 року в Університеті «КРОК» з нагоди дня народження юридичного факультету, а також Дня юриста, відбулась інтелектуальна гра «Брейн-ринг».

22 липня 2019 Новини та події

Університет «КРОК» продовжує активно розвивати напрямок дистанційної освіти та надавати розширені можливості для здобуття вищої освіти людьми з особливими освітніми потребами.

18 липня 2019 Новини та події

Представники українських університетів, учасники міжнародного проекту Еразмус+ «Медіація: навчання та трансформація суспільства» взяли участь у Національній конференції «Законодавче регулювання медіації в Україні».

Сторінка 1 з 7