Інша інформація:
Степаненко Наталія В'ячеславівна

Викладає

 • українська мова, українська література, українська мова за професійним спрямуванням, світова література
 
 

Степаненко Наталія В'ячеславівна


Освіта

 • Навчально-науковий інститут магістерської підготовки та післядипломної освіти ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК» / курси підвищення кваліфікації викладачів «Інноваційні технології навчання у вищій школі» (2016 р.)
 • ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК» / Правознавство / юрист (2010 р.)
 • ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК» / Педагогіка вищої школи / викладач університетів та вищих навчальних закладів (2003 р.)
 • Переяслав-Хмельницький ДПІ / Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова і література / вчитель української мови і літератури, зарубіжної літератури (2000 р.)

Професійна кар’єра

 • Загальний стаж педагогічної діяльності (роботи за спеціальністю) – 21 рік

Особисті досягнення

Нагороджена:

 • Почесна грамота за сумлінну працю, вагомі досягнення в професійній діяьності та значний особистий внесок у розвиток Університету (2018 р.)
 • Подяка за ініціативність, небайдужість, за допомогу в організації і проведенні іміджевих заходів проектної діяльностіі Коледжу економіки, права та інформаційних технологій (2017 р.)
 • Почесна грамота за сумлінну працю, вагомі досягнення в професійній діяльності та значний особистий внесок у розвиток Університету (2017 р.)
 • Подякою за плідну співпрацю та підтримку іміджевих проектів Коледжу (2016 р.)
 • Подякою за розуміння, довіру, підтримку, високий професіоналізм, добро і щедрість душі (2016 р.)
 • Подякою голови Ради директорів м. Києва за підготовку переможця міського конкурсу дослідницько-пошукових та творчих робіт зі світової літератури «Сходинки до Парнасу» (2016 р.)
 • Сертифікатом Всеукраїнського інституту розвитку інтелекту (2016 р.)
 • Почесною грамотою за сумлінну працю, вагомі досягнення у професійній діяльності та значний особистий внесок у розвиток Університету (2016 р.)
 • Подякою за популяризацію наукової роботи серед молоді, підтримку студентських наукових ініціатив та значний внесок у формування позитивного іміджу Університету та Коледжу в освітньо-науковому просторі (2016 р.)
 • Дипломом лауреата Ректорської премії ІІІ ступеня за високу студентську оцінку роботи викладача (2013 р.)
 • Відзнакою «Зірка КРОКу» (2008 р.)

Наукові публікації

Степаненко Н.В. Методична розробка на тему «Остап Вишня. Трагічна доля українського гумориста, велика популярність і значення його усмішок у 1920-ті роки. «Моя автобіографія». Збірка «Мисливські усмішки» («Як варити і їсти суп із дикої качки», «Сом», «Відкриття охоти») / Н.В. Степаненко // Науково-методичний вісник / Вищий навчальний заклад «Університет економіки та права «КРОК». – К., 2016. – С. 52–71.
Степаненко Н.В. Шляхи формування та розвитку комунікативної компетентності студентів засобами інтерактивного навчання на заняттях з української мови та літератури / Н.В. Степаненко // Науково-методичний вісник / Вищий навчальний заклад «Університет економіки та права «КРОК». – К., 2016. – С. 43–51.
Степаненко Н.В. Навчально-методичний комплекс з дисципліни «Українська література» / Степаненко Н.В. // Збірник завдань для самостійної роботи студентів першого курсу / Вищий навчальний заклад «Університет економіки та права «КРОК» . – К., 2015. – С. 80.
 
 

Публікації

  Француз А.Й. Теоретико-правовий аспект деструктивних інтернет-комунікацій неповнолітніх: удосконалення чинного законодавства / Н.В. Степаненко, А.Й Француз //Актуальні питання сучасної науки та практики: матеріали науково-практичної конференції (м. Київ, 15 листопада 2018 р.) - К.: Університет "КРОК", 2018. - С.690-693

  Степаненко Н.В. Методична розробка на тему "Остап Вишня. Трагічна доля українського гумориста, велика популярність і значення його усмішок у 1920-ті роки. "Моя автобіографія". Збірка "Мисливські усмішки" ("Як варити і їсти суп із дикої качки", "Сом", "Відкриття охоти") / Н.В. Степаненко // Філологія та методологія викладання: науково-методичний вісник. - К.: Університет економіки та права "КРОК", 2016. - С. 52-71.

  Степаненко Н.В. Шляхи формування та розвитку комунікативної компетентності студентів засобами інтерактивного навчання на заняттях з української мови та літератури / Н.В. Степаненко // Філологія та методологія викладання: науково-методичний вісник. - К.: Університет економіки та права "КРОК", 2016. - С. 43-51.

  Степаненко Н.В. Навчально-методичний комплекс з дисципліни "Українська література" / Степаненко Н.В. // Збірник завдань для самостійної роботи студентів першого курсу / Вищий навчальний заклад "Університет економіки та права "КРОК" . - К., 2015. - 80 с.

  Запит = (1568914447.9025 | 1568914447.9081 | 0.0056419372558594 )


Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Про КРОК » Співробітники » Степаненко Наталія В'ячеславівна