Інша інформація:
Степаненко Наталія В'ячеславівна

Викладає

 • українська мова, українська література, українська мова за професійним спрямуванням, світова література
 
 

Степаненко Наталія В'ячеславівна


Освіта

 • Навчально-науковий інститут менеджменту та освіти дорослих ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК» / Свідоцтво про підвищення кваліфікації викладачів за програмою «Діджиталізація наукових досліджень» (2021 р.)
 • Навчально-науковий інститут менеджменту та освіти дорослих ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК» / Свідоцтво про підвищення кваліфікації викладачів за програмою «Розвиток професійних компетентностей науково-педагогічних працівників в умовах інтенсивного використання цифрових технологій» (2020 р.)
 • Навчально-науковий інститут магістерської підготовки та післядипломної освіти ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК» / курси підвищення кваліфікації викладачів «Інноваційні технології навчання у вищій школі» (2016 р.)
 • ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК» / Правознавство / юрист (2010 р.)
 • ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК» / Педагогіка вищої школи / викладач університетів та вищих навчальних закладів (2003 р.)
 • Переяслав-Хмельницький ДПІ / Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова і література / вчитель української мови і літератури, зарубіжної літератури (2000 р.)

Професійна кар'єра

 • Навчально-науковий інститут менеджменту та освіти дорослих ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК» / курси підвищення кваліфікації викладачів «Інформаційні і комунікаційні технології дистанційного навчання» (2020 р.)
 • Початок педагогічної діяльності (2002 р.)

Особисті досягнення

Нагороджена:

 • Подяка директора департаменту молоді та спорту за вагомий внесок у розвиток молодіжної політики в місті Києві та високу професійну майстерність (2020 р.)
 • Нагороджена Подякою за активну підтримку всіх медіа ініціатив та активну медіа роботу, що сприяє зміцненню позитивного іміджу Університету «КРОК» (2020 р.)
 • Подяка за корпоративну відданість, соціальну відповідальність, творче збагачення студентської молоді та реалізацію проєкту «Краплина в морі» (2020 р.)
 • Нагороджена Подякою голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації за активну громадську діяльність, значний особистий внесок у розвиток студентського самоврядування в Шевченківському районі м.Києва та з нагоди відзначення Дня студента (2019 р.)
 • Почесна грамота за сумлінну працю, вагомі досягнення в професійній діяьності та значний особистий внесок у розвиток Університету (2018 р.)
 • Подяка за ініціативність, небайдужість, за допомогу в організації і проведенні іміджевих заходів проектної діяльностіі Коледжу економіки, права та інформаційних технологій (2017 р.)
 • Почесна грамота за сумлінну працю, вагомі досягнення в професійній діяльності та значний особистий внесок у розвиток Університету (2017 р.)
 • Подякою за плідну співпрацю та підтримку іміджевих проектів Коледжу (2016 р.)
 • Подякою за розуміння, довіру, підтримку, високий професіоналізм, добро і щедрість душі (2016 р.)
 • Подякою голови Ради директорів м. Києва за підготовку переможця міського конкурсу дослідницько-пошукових та творчих робіт зі світової літератури «Сходинки до Парнасу» (2016 р.)
 • Сертифікатом Всеукраїнського інституту розвитку інтелекту (2016 р.)
 • Почесною грамотою за сумлінну працю, вагомі досягнення у професійній діяльності та значний особистий внесок у розвиток Університету (2016 р.)
 • Подякою за популяризацію наукової роботи серед молоді, підтримку студентських наукових ініціатив та значний внесок у формування позитивного іміджу Університету та Коледжу в освітньо-науковому просторі (2016 р.)
 • Дипломом лауреата Ректорської премії ІІІ ступеня за високу студентську оцінку роботи викладача (2013 р.)
 • Відзнакою «Зірка КРОКу» (2008 р.)
 
 

Публікації

  Степаненко Н.В. Практика Європейського суду з прав людини у справах, пов'язаних із захистом прав і свобод дитини / Н.В. Степаненко // Держава, регіони, підприємництво: інформаційні, суспільно-правові, соціально-економічні аспекти розвитку: матеріали міжнародної конференції (м. Київ, 21-22 листопада 2019 р.). - К.: Університет "КРОК", 2019. - С. 112-115

  Stepanenko Natalia V. The child rights violations in the zones of militarity conflicts / Natalia V. Stepanenko // Zeszyty Naukowe Panstwowej Wyzszej Szkoly Zawodowej im. Witelona w Legnicy. - 2019. - № 32(3). - С. 183-186.

  Степаненко Н.В. Теоретико-правовий аспект деструктивних інтернет-комунікацій неповнолітніх: удосконалення чинного законодавства / Н.В. Степаненко, А.Й Француз // Актуальні питання сучасної науки та практики: матеріали науково-практичної конференції (м. Київ, 15 листопада 2018 р.) - К.: Університет "КРОК", 2018. - С.690-693

  Француз А.Й. Теоретико-правовий аспект деструктивних інтернет-комунікацій неповнолітніх: удосконалення чинного законодавства / А.Й Француз, Н.В. Степаненко // Актуальні питання сучасної науки та практики: матеріали науково-практичної конференції (м. Київ, 15 листопада 2018 р.) - К.: Університет "КРОК", 2018. - С. 690-693

  Степаненко Н.В. Інститут забезпечення прав дитини:історико-правовий аналіз / Н. В. Степаненко // Правничий вісник Університету "КРОК". - 2018. - № 31. - С. 86-97.

  Француз А.Й. Дотримання прав дитини в зоні військового конфілкту / А.Й. Француз, Н. В. Степаненко //Правничий вісник Університету "КРОК" .-2017. - Вип. 29. - С. 5-13

  Степаненко Н.В. Методична розробка на тему "Остап Вишня. Трагічна доля українського гумориста, велика популярність і значення його усмішок у 1920-ті роки. "Моя автобіографія". Збірка "Мисливські усмішки" ("Як варити і їсти суп із дикої качки", "Сом", "Відкриття охоти") / Н.В. Степаненко // Філологія та методологія викладання: науково-методичний вісник. - К.: Університет економіки та права "КРОК", 2016. - С. 52-71.

  Степаненко Н.В. Шляхи формування та розвитку комунікативної компетентності студентів засобами інтерактивного навчання на заняттях з української мови та літератури / Н.В. Степаненко // Філологія та методологія викладання: науково-методичний вісник. - К.: Університет економіки та права "КРОК", 2016. - С. 43-51.

  Степаненко Н.В. Навчально-методичний комплекс з дисципліни "Українська література" / Степаненко Н.В. // Збірник завдань для самостійної роботи студентів першого курсу / Вищий навчальний заклад "Університет економіки та права "КРОК" . - К., 2015. - 80 с.

  Степаненко Н.В. Українська література: навчально-методичний комплекс дисципліни для студентів коледжу/ Н.В. Степаненко; Коледж економіки, права та інформаційних технологій. - К.: Університет економіки та права "КРОК", 2005. - 80 с

  Степаненко Н.В. Зарубіжна література: навчально-методичний комплекс дисципліни для студентів коледжу/ Н.В. Степаненко. - К.: Університет економіки та права "КРОК", 2004. - 51 с


Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Про КРОК » Співробітники » Степаненко Наталія В'ячеславівна