Департамент зі студентських питань — Університет «КРОК»

Департамент зі студентських питань

Кожного року поповнюються лави студентів Університету «КРОК», які з притаманним молодості запалом активно поринають у традиційні «КРОКівські» заходи: Посвята в студенти, Презентація першокурсників, «Міс КРОКу», «Містер КРОКу», прем’єра Театральної студії «КРОК», Новорічна казка для дітей співробітників…

Це і відчуття себе значущою частиною великого цілого, і гордість за належність до дружньої «КРОКівської» родини. Родини, яка на корпоративних засадах об’єднує тих, хто навчає, і тих, хто навчається (з чітким усвідомленням того, що досить часто ці люди непомітно міняються ролями, збагачуючи життєвий досвід один одного). «Студент Університету економіки та права «КРОК» – член «Корпорації розвитку освіти і кадрів» – саме так звучать перші рядки Кодексу студентів «КРОКу», підкреслюючи, що студенти і співробітники Університету є рівноправними учасниками освітнього процесу. І саме з цих слів із року в рік розпочинається лекція для першокурсників про організацію студентського життя в Університеті. А що то за диво – студентське життя? Та це ті самі 4–5 років, до яких повертаєшся потім знову і знову, пригадуючи і перший іспит, і захист першої (а скільки їх ще буде!) курсової, і перший виступ на сцені, і перші уроки демократії під час виборів Студради Університету або факультету…

Орієнтація на демократичні цінності в Університеті – це не просто гасло. Це стиль життя, в основі якого лежить не лише гарантія рівного доступу до вже створеної адміністрацією матеріальної та соціальної інфраструктури, а й право кожного стати ініціатором або творцем чогось такого, чого ці стіни взагалі ще ніколи не бачили. Такий підхід цілком виправданий! Адже життя у ХХІ столітті вимагає не тільки вміти пристосовуватися до запропонованих обставин, а й бути готовим змінити їх так, щоб твій маленький світ або світ твоїх близьких, друзів, а може й увесь світ змінилися на краще. Та якщо вже ти замахнувся на зміну всього світу, то неодмінно треба почати з самого себе. І студентські роки – найбільш вдалий для цього час, а Університет «КРОК» – вдало обране для цього місце.

На перший погляд здається, що вчитися майбутній професії значить старанно конспектувати лекції, готуватися до семінарів… Із часом розумієш, що сучасний фахівець – це той, хто, крім володіння сучасними знаннями, є гармонійно розвиненою людиною, яка має неабиякі особистісні якості і міцне фізичне здоров’я, щоб мати можливість максимально реалізувати свій творчий та інтелектуальний потенціал. І тому, як кажуть, не лекціями єдиними живе студент, а в Університеті «КРОК» – тим більше! Якщо спробувати виділити основні складові студентського життя, то стане зрозуміло: тільки ледачий не знайде, до чого долучитися. Ви відчуваєте в собі бажання рухатись у напрямку наукової діяльності? Вступайте до наукових гуртків. Тут ви отримаєте досвід написання перших статей та наукових робіт, зможете взяти участь у наукових конференціях та судових дебатах, набути досвіду організації та проведення різноманітних наукових заходів.

Ви звикли бути у вирі подій? Тоді саме на вас чекає Культурний центр – місце, що як магніт притягує творчих, талановитих, креативних або просто небайдужих до мистецтва студентів і співробітників «КРОКу», які кожну вільну хвилину ладні використати для створення нового шедевру (на менше вони не згодні ☺). Саме в Культурному центрі народжуються творчі ідеї, які потім втілюються в численних корпоративних та традиційних святах. А стежать тут за календарем пильно, щоб не проґавити жодного – Міжнародний день студента, Хелоуїн, день Святого Валентина, День народження Університету, 8 Березня. Мабуть, неможливо розділити три мистецькі студії, які є міцним фундаментом будь-якого проекту Культурного центру. Це Театр танцю «КРОК», Театральна студія «КРОК» та Вокальна студія «КРОК». Кожна – виключна, неповторна та незамінна, і саме завдяки їхній невпинній творчій співпраці побачили світ приголомшливі вистави В. Шекспіра, веселі новорічні казки для дітей співробітників, яскраві посвяти в студенти тощо.

Конкурентною перевагою Університету «КРОК» можна сміливо назвати креативність та невгамовність секції фізичного виховання та спортивного туризму, яка є ініціатором яскравих проектів, що пропагують ідеї здорового способу життя.

Ви обрали Університет «КРОК»? Це означає, що ви обрали найбільш студентський навчальний заклад Києва! А таким він став завдяки Студентській раді Університету. Цілком логічним є високий рівень студентського самоврядування в Університеті. Тут навчаються активні студенти, які щоденно удосконалюють свою організаторську майстерність, втілюючи такі авторські проекти Студради Університету, як «Студентський тиждень», «Крок до гуртожитку», «Студентські куратори», «Серце в долоньках», та безліч інших. І вже закономірним є те, що серед студентів Університету «КРОК» є студентські мери Києва.

Студентський світ – унікальний, а студентські роки відрізняються своєю неповторністю та незабутністю.

Ми допоможемо, підкажемо, навчимо, підтримаємо. Надамо можливість творчо реалізувати себе та відкрити потенціал, знайти нових друзів, стати більш впевненим у собі.

Склад Студентської ради

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Про КРОК » Підрозділи » Структурні » Департамент зі студентських питань