Дистанційна освіта

14 червня 2021 Новини та події

12 червня 2021 року, ще одна моя група молодших спеціалістів-економістів склала підсумковий Державний екзамен. Випустився 21 студент. Це вже шоста група з Хмельниччини. Шостий рік приходять до нас на дистанційку студенти, для яких ця форма навчання – унікальний шанс і можливість отримати передвищу освіту.

04 червня 2021 Новини та події

Студенти спеціальності «Маркетинг» мали можливість пройти виробничу практику дистанційно.

27 травня 2021 Новини та події

27 травня 2021 року в Університеті у рамках проєкту «Школа тьюторів» відбувся семінар на тему: «Індивідуальний (тьюторський) супровід здобувачів з особливими потребами Університету «КРОК».

24 травня 2021 Новини та події

У період з 17 травня по 20 червня 2021 року триває заліково-екзаменаційна сесія для студентів 3-го курсу дистанційної форми навчання.

Сторінка 1 з 3