Новини та події дистанційної освіти — Університет «КРОК»

Дистанційна освіта

24 червня 2022 Новини та події

Відгук випускниці бакалаврату, спеціальність «Менеджмент», групи МЕН-18-дст Корнієнко Марини.

23 червня 2022 Новини та події

Кожного року випускники виголошують слова вдячності своїй Alma Mater зі сцени актової зали. Попри усі обставини та виклики, цей рік не стане виключенням і слова вдячності вже почали лунати, щоправда не зі сцени, а в більш діджиталізоваому форматі. Сьогодні поділимося з вами відгуком випускниці магістратури 2022 року Копійко Марії, котра радо розповіла про свої враження від навчанняв в Університеті «КРОК».

22 червня 2022 Новини та події

На другому етапі учасник основної сесії НМТ має остаточно визначитися з вибором міста/країни для проходження тесту.

13 червня 2022 Новини та події

Вступники, які не встигли до 19 квітня створити реєстраційні картки для участі в НМТ, потрібно з 10 по 20 червня створити реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу розміщеного на вебсайті УЦОЯО.

Сторінка 1 з 5