22 червня Університет «КРОК» вшанував своєю присутністю посол королівства Нідерланди пан Пітер Ян Волтерс — Університет «КРОК»

Управління міжнародного співробітництваПосол провів відкриту лекцію для студентів і молодих фахівців про важливість верховенства права в підприємницькому середовищі («The importance of rule of law in business community). Після лекції відбулось урочисте вручення дипломів бакалавра бізнес адміністрування випускникам україно-нідерландської програми "Подвійний Диплом». Дипломи вручав посол пан Пітер Ян Волтерс та ідейний засновник програми Тарас Володимирович Фініков.

Під час лекції студенти дізналися про основні принципи побудови законодавчої системи, про необхідні елементи ефективного управління. Також обговорювалася потреба сучасного суспільства в підприємствах, які будують свій бізнес, не забуваючи про соціальну відповідальність. Порівнювалися системи оподаткування різних країн і стимули, які спонукають людей або сплачувати податки або ухилятися від їх сплати. Як наприклад, у Нідерландах податковий інспектор цілком може допомогти Вашому бізнесу встояти на ногах після «неврожайного» року шляхом перегляду податкової ставки і часу погашення суми податку. Пан посол і студенти активно обговорювали прозорість податкової систем, правила ведення бізнесу і особливості ментальності голландців, які дозволяють цій країні бути настільки розвиненою і успішної у веденні бізнесу. Студентам дуже сподобалася лекція, вони отримали нову та корисну інформацію для подальшого аналізу, опрацювання та використання в навчанні. Насамкінець, студенти щиро подякували панові послу Пітеру Яну Волтерсу за те, що він зміг виділити час та провести таку зустріч. Сподіваємося, що вона покладе початок подібним заходам у майбутньому.

Оновлено: Вівторок, 18 лютого 2014 11:57

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Управління міжнародного співробітництва » 22 червня Університет «КРОК» вшанував своєю присутністю посол королівства Нідерланди пан Пітер Ян Волтерс