Завершився набір групи охочих поїхати у навчальний тур в Нідерланди (STUDY TOUR TO THE NETHERLANDS) — Університет «КРОК»

Управління міжнародного співробітництваУ турі беруть участь 37 осіб. У складі групи їдуть як студенти україно-нідерландської програми «Подвійний Диплом», так і інші активні та ініціативні студенти, котрі бажають отримати досвід навчання за кордоном, побувати в таких компаніях як аеропорт «Schiphol», пивоварня «Heineken», TNT, Sovo, Ajax і почути їхні історії успіху. Такі дисципліни, як «Написання бізнес плану», «Психічне здоров’я» (Mentally Fit) і «Кращий досвід у менеджменті змін / Лідерство» (Best practise in Change management / Leadership) будуть вивчатися на англійській мові. Окрім студентів, у поїздці беруть участь і викладачі Університету «КРОК». Для них передбачена програма підвищення кваліфікації. Навчання також проходитиме англійською мовою. Протягом туру в учасників буде можливість не тільки повчитися, але й відпочити-побувати в анімаційному парку Mаdurodam, на аукціоні квітів, морському узбережжі, в Гаазі!

Хочемо подякувати за надану допомогу послу Королівства Нідерландів в Україні пану Пітеру Яну Волтерсу. А також висловлюємо подяку нашим партнерам Dutch University of Applied Sciences for Business Professionals (www.hsmiddennederland.nl) і Markus Verbeek Business Academy (www.mvba.nl)в організації навчального туру до Нідерландів. Новини про поїздку дивіться в нашій групі в Контакті - "Практика в Нідерландах, Подвійний ДИПЛОМ (КРОК, Україна - DUASBP, Нідерланди)".

Оновлено: Середа, 18 червня 2014 14:53

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Управління міжнародного співробітництва » Завершився набір групи охочих поїхати у навчальний тур в Нідерланди (STUDY TOUR TO THE NETHERLANDS)