Студенти з Екваторіальної Гвінеї вивчатимуть російську мову в КРОЦІ — Університет «КРОК»

Студенти з Екваторіальної Гвінеї вивчатимуть російську мову в КРОЦІ

Управління міжнародного співробітництва23 серпня 2012 року в актовій залі Університету «КРОК» відбулося урочисте відкриття програми підготовчого відділення для іноземних студентів з Республіки Екваторіальна Гвінея.

На відкритті були присутні: ректор Університету «КРОК» Лаптєв С.М., начальник управління міжнародного співробітництва Лотарєв А.Г. та представники компанії-партнера «DUGLAS ALLIANCE LTD.» (м. Лондон, Великобританія). Студенти (41 особа) вивчатимуть російську мову протягом одного року, а потім матимуть можливість продовжити навчання в Університеті «КРОК». Також нові члени КРОКівської родини зможуть познайомитися з історією та культурою України, відвідавши визначні місця Києва та архітектурні пам’ятки нашої столиці.

Переглянути фотозвіт з події

Оновлено: Середа, 23 березня 2016 13:56

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Управління міжнародного співробітництва » Студенти з Екваторіальної Гвінеї вивчатимуть російську мову в КРОЦІ