Szia! Привіт з Угорщини! — Університет «КРОК»

Szia! Привіт з Угорщини!

Управління міжнародного співробітництваВикладач кафедри спеціальної мовної підготовки Ірина Сорока отримала грант Erasmus Mundus і вивчає психологію в Університеті Печ (Угорщина).

Здобувачка гранту, сповнена радістю та натхненням, надіслала листа про своє навчання за кордоном.

Перебування в Угорщині для Ірини - це не лише можливість вдосконалити рівень володіння іноземними мовами та поглибити знання з обраної спеціальності, це також змога зануритися в культуру іншого народу, відчути атмосферу його країни, насолодитися мальовничими краєвидами і красою барокової архітектури.

Нагадаємо, що наприкінці 2011 року Університет «КРОК» отримав грант Erasmus Mundus, відповідно до умов якого бакалаври, магістри, аспіранти та співробітники Університету можуть пройти стажування в європейських вузах.

Оновлено: П'ятниця, 21 березня 2014 15:36