Марина Гусакова та Лілія Денікевич-Левіна - депутати парламенту! — Університет «КРОК»

Марина Гусакова та Лілія Денікевич-Левіна - депутати парламенту!

24 серпня 2012 Новини та події

Марина Гусакова та Лілія Денікевич-Левіна - депутати парламенту!З 24 по 27 серпня в м. Євпаторії відбувся фінал мультифестивалю «Студентська республіка - 2012», який проходив за участю студентів - переможців регіональних етапів, експертів, ЗМІ та іноземних гостей.

Представляти Університет «КРОК» на конкурс поїхали студентський мер Києва 2012 року Марина Гусакова (студентка 3 курсу, напрям «Міжнародна економіка», Україно-австрійська програма), Дмитро Єщіганов (студент 4 курсу, напрям «Маркетинг»), Анна Прокопенко (студентка 3 курсу, напрям «Фінанси і кредит»), Дар’я Чмерук (студентка Київського коледжу нерухомості, спеціальність «Фінанси і кредит»), Лілія Денікевич-Левіна (студентка магістратури, спеціальність «Управління бізнесом в проектно-орієнтованих організаціях»), Єгор Іванов (студент магістратури, спеціальність «Управління фінансово-економічною безпекою»), Марта Кушик (студентка магістратури, спеціальність «Управління проектами») та Ярослав Сташевський (студент магістратури, спеціальність «Управління фінансово-економічною безпекою»).

Студреспубліка організувала велике Студмістечко, в якому студенти брали участь у семінарах, тренінгах, конкурсах, субфестивалях, інтелектуальних, соціальних та спортивних турнірах, змаганнях.

Київську команду у конкурсі «Містер Студреспубліка - 2012» представляв Ярослав Сташевський. А Марина Гусакова та Лілія Денікевич-Левіна увійшли до Всеукраїнського студентського парламенту. Зазначимо, що із десяти парламентських місць два посіли студентки «КРОКу».

Оновлено: Четвер, 29 травня 2014 09:51

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Марина Гусакова та Лілія Денікевич-Левіна - депутати парламенту!