«Три дні з життя Києва» - таймлапс від студентів «КРОКу» — Університет «КРОК»

«Три дні з життя Києва» - таймлапс від студентів «КРОКу»

24 липня 2012 Новини та події

«Три дні з життя Києва»У липні 2012 року Олексій Ястребов і Влад Сулима - студенти Університету «КРОК» - присвятили частину своїх канікул створенню спільного медіапроекту. Цікаво, що натхнення для цієї роботи прийшло до них під час ректорської поїздки, коли хлопці активно обговорювали роботу «KMG-production» за минулий рік.

Почалося все з бажання вдосконалити навички з фото-, відеозйомки і прагнення створити щось краще ніж попередні роботи. А далі прийшла ідея подати матеріал у формі таймлапс (незвичайний і відносно новий напрям в галузі відео).

Цейтраферна зйомка в русі, або, по-іншому, таймлапс (time lapse), - це уповільнена покадрова зйомка процесів, що повільно відбуваються, і об’єктів, які повільно рухаються, з подальшим їх прискоренням під час монтування у відеофільм.

Для створення повноцінного ролика в тому вигляді, в якому ми його можемо бачити зараз, Влад і Льоша витратили чимало часу. Протягом трьох днів і однієї ночі проводилася фотозйомка, а потім сім днів тривали монтажні роботи.

Хлопці хотіли, щоб ролик вийшов не лише красивим і захоплюючим, а ще й корисним, тому особливістю даного таймлапсу є GPS-координати, які вказуються у правому нижньому кутку екрана. Координати вставлялися для того, щоб гості або жителі столиці могли за допомогою навігатора визначити місце зйомки та за бажанням відвідати його.

З моменту розміщення ролика на YouTube пройшла всього доба, а кількість переглядів вже перевищила тисячу.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » «Три дні з життя Києва» - таймлапс від студентів «КРОКу»