Новини та події мистецької студії «Art КЕПІТ» — Університет «КРОК»
Новини та події мистецької студії «Art КЕПІТ»
01 березня 2024 Новини та події

Проєкту «Мистецька студія «ArtKEPIT» Фахового коледжу Університету «КРОК» виповнилось п’ять років. ArtKEPIT своєю назвою вдячний першому імені Коледжу (Коледж економіки, права та інформаційних технологій, скорочено – КЕПІТ). Ідея створити арт-проєкт, що значно масштабніший, ніж шкільний театр, прийшла команді засновників у лютому 2019 року, після першого виступу на заході для освітян столиці «Україна – Соборна». Ідея, енергетика проєкту і сьогодні є саме такою, яку сформували співзасновники проєкту, це: Янчарук Валентин, Валігун Вадим, Кашуба Соломія, Луценко Діана, Товкач Катерина, Вікторія Городецька та Ірина Рибак. Це перша, дуже родинна й чудова DREAM TEAM проєкту «Арт-КЕПІТ».

20 лютого 2024 Новини та події

14 лютого 2024 року відбувся Благодійний концерт «ВИЩЕ ХМАР». Пишаємося, що разом з вами нам вдалося зібрати 38 634 ₴. Виручені кошти будуть спрямовані на потреби 66-ої окремої механізованої бригади ім. Князя Мстислава Хороброго Сухопутних військ ЗСУ. Вже розпочато перемовини із командуванням бригади стосовно реалізації коштів. Тож очікуйте на звіт.

14 лютого 2024 Новини та події

Запрошуємо на благодійний концерт «ВИЩЕ ХМАР» за участі Вокальної студії «VOSK Band», гурту «Guitar Band» та мистецької студії «Art КЕПІТ»!

10 листопада 2022 Новини та події

09 листопада 2022 року для підтримки Збройних Сил України в рамках відзначення Національного Дня української писемності та мови й Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва відбувся мистецький івент «Live Performance: ЕКО-АРТ» (малюємо наживо) – майстер-клас з Петриківського розпису від керівниці Мистецької студії «ArtKEPIT» Анастасії Маринчик.

Сторінка 1 з 3