Новини та події мистецької студії «Art КЕПІТ» — Університет «КРОК»
Новини та події мистецької студії «Art КЕПІТ»
10 листопада 2022 Новини та події

09 листопада 2022 року для підтримки Збройних Сил України в рамках відзначення Національного Дня української писемності та мови й Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва відбувся мистецький івент «Live Performance: ЕКО-АРТ» (малюємо наживо) – майстер-клас з Петриківського розпису від керівниці Мистецької студії «ArtKEPIT» Анастасії Маринчик.

09 грудня 2020 Новини та події

Дорога КРОКівська родино!
9 грудня 2020 року МИСТЕЦЬКА СТУДІЯ «Аrt-КЕПІТ» відкриває власну художню виставку найкрасивіших архітектурних об'єктів Києва «Мандруємо старим Києвом».

20 жовтня 2020 Новини та події

2019 року у Фаховому коледжі Університету «КРОК» був заснований абсолютно успішний проєкт – Мистецька студія «Арт-КЕПІТ». Від часу заснування до сьогодення Арт-КЕПІТ вже здобув почесну нагороду – «Кращий проєкт 2019 року», став організатором та співорганізатором низки проєктів всеукраїнського та міського рівня. У 2020 році сам проєкт та його керівник були відзначені особливою премією мера Києва Віталія Кличка за видатний внесок у розбудову столиці в номінації «Молодіжна ініціатива».

16 жовтня 2020 Новини та події

Університет «КРОК» є простором для всебічного розвитку особистості. Мистецтво в усіх його варіантах є невід’ємною частиною життя Корпорації та КРОКівської родини.

Сторінка 1 з 3
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok