Благодійний проект «Краплина в морі» — Університет «КРОК»

Благодійний проект «Краплина в морі»
(допомога Пугачівському психоневрологічному будинку-інтернату)

Коледж економіки, права та інформаційних технологій постійно намагається надавати допомогу дитячим будинкам, інтернатам та дітям з обмеженими можливостями. Традиційними вже стали проведення благодійних ярмарок до Дня працівників освіти, Дня усіх закоханих, а також під час Фестивалю «КРОК» збирає друзів».

До акцій, які проводить Коледж також активно долучаються батьки студентів, випускники Коледжу, співробітники. Студенти КЕПІТу співпрацюють з благодійним фондом «Фест Добра», допомагають у організації та проведенні конкурсу «Ти-особливий!» для дітей з понад 20-ти інтернатів України.

Уже кілька років поспіль у рамках проекту «Краплина в морі» Коледж підтримує Пугачівський будинок-інтернат для дівчат, яким доля поставила жорстокий вирок – тяжкі хвороби (олігофренія в стадії імбецильності, хворобу Дауна).

Допоможи дітям відчути себе небайдужими!

Голова проекту:

• з 2018 р. – Горбань Анна
  • 2016-2017 рр. – Бородовська Валерія

Координатори проекту:

• Горбань Анна – 067-724-09-50
  • Бойко Олег – 063-370-77-70
  • Бойко Тетяна – 093-904-30-24

Дякуємо усім, хто долучається до таких добрих справ!

19 лютого 2019 Новини та події

14 лютого 2019 року в холі Університету «КРОК» у рамках проекту «Краплина в морі» завдяки зусиллям студентів 1 курсу відбувся благодійний ярмарок солодощів-сердечок «З любов'ю в серці».

20 грудня 2018 Новини та події

19 грудня 2018 року волонтерська група студентів Коледжу вже вдруге відвідала Пугачівський дитячий будинок-інтернат.

Ви тут: Вища освіта » Проєктна діяльність » Благодійний проект «Краплина в морі»