Вступ після 11-го класу

Вступ після 11-го класу відбувається за конкурсом за результатами ЗНО (зовнішнього незалежного оцінювання) 2018, 2019 або 2020 років. Якщо Ви вступаєте за результатами ЗНО, зверніть увагу, що заяву на вступ потрібно подавати в електронному вигляді у встановлені терміни.

Зверніть увагу
Сертифікати з англійської, німецької, французської та іспанської мов цьогоріч враховуватимуться лише за результатами ЗНО 2019 або 2020 року.

Оберіть спеціальність чи освітню програму, на яку Ви плануєте вступати у 2020 році.

Для зручності Ви можете скористатися фільтром: зазначте предмети ЗНО, на які Ви зареєструвалися, і перегляньте перелік спеціальностей та освітніх програм, на які Ви зможете вступити.

Для вступу в Університет на І курс для здобуття ступеня бакалавра Вам потрібно мати результати оцінювання з 3-х предметів (українська мова і література – обов’язково).

Вступаючи до Університету на спеціальність «Дизайн», освітня програма «Дизайн середовища» абітурієнт повинен пройти творчий конкурс та мати результати оцінювання ЗНО лише з 2-х предметів - Українська мова і література та Історія України
Якщо у Вас є питання щодо спеціалізацій, процедури вступу і умов навчання, будь ласка, завітайте на День відкритих дверей або зв’яжіться з персональним менеджером.

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Умови вступу » Вступ після 11-го класу