Вступ після 11-го класу — Університет «КРОК»

Вступ після 11-го класу

Вступ після 11-го класу відбувається за конкурсом за результатами ЗНО (зовнішнього незалежного оцінювання) 2019, 2020, 2021 або 2022 років. Заяву на вступ потрібно подавати в електронному вигляді у встановлені терміни.

Оберіть спеціальність чи освітню програму, на яку Ви плануєте вступати у 2022 році для отримання освітнього рівня бакалавр.

Для зручності Ви можете скористатися фільтром: зазначте предмети ЗНО, на які Ви зареєструвалися, і перегляньте перелік спеціальностей та освітніх програм, на які Ви зможете вступити.

Для вступу в Університет на І курс для здобуття ступеня бакалавра Вам потрібно мати результати оцінювання з 3-х предметів (українська мова і література – обов'язково).

Вступаючи до Університету на спеціальність «Дизайн», освітня програма «Дизайн середовища» вступник повинен пройти творчий конкурс та мати результати оцінювання ЗНО лише з 2-х предметів - Українська мова і література та Математика

Звертаємо увагу,
що зі ЗНО Українська мова (є обов'язковим предметом) можливо вступити лише на дві спеціальності «Комп'ютерні науки» та «Медсестринство».
ЗНО Українська мова і література також можна подавати для вступу на ці спеціальності

Якщо у Вас є питання щодо спеціалізацій, процедури вступу і умов навчання, будь ласка, завітайте на День відкритих дверей або зв’яжіться з персональним менеджером.

Ви тут: Вища освіта » Умови вступу » Вступ після 11-го класу