Україно-нідерландська програма — Університет «КРОК»

Україно-нідерландський проект «Подвійний диплом»

Координатор програми
Дробина Анна Олександрівна


Начальник управління
міжнародного співробітництва
Лотарєв Андрій Григорович

Кабінет 418
(+38 044) 455-69-86, вн. 267
(+38 044) 456-71-91, вн. 118

Ми працюємо для Вас
Пн. – пт.: 9:00 – 18:00
Перерва: 13:00 – 14:00
Cб., нд.: вихідні

Програма «Подвійний диплом» за спеціальністю «Бізнес-адміністрування» реалізується Університетом «КРОК» спільно з Нідерландською бізнес-академією (Netherlands Business Academy – NLBA). Головна мета участі в проекті для студентів – отримання якісної освіти за рівнем бакалавра відповідно до стандартів Європейського Союзу.

Україно-нідерландський проект «Подвійний диплом»

ПРО NLBA

Нідерландська бізнес-академія реалізує практикоорієнтовні програми, академічні курси і майстер-класи у Нідерландах. NLBA орієнтована на професіонала, який хотів би отримати більше від своєї професії, отримати практичний досвід. Успіх програм NLBA полягає в натхненних та ефективних зустрічах між викладачами та студентами. Крім того, всі програми NLBA мають прямий зв'язок із щоденною практикою. NLBA гарантує сприяння особистому розвитку студентів.

Викладачами NLBA є досвідчені професіонали, які беруть активну участь у бізнесі чи уряді. Програми NLBA пройшли процес оцінювання, проведений Голландсько-фламандською організацією з акредитації (NVAO). Магістерські програми з Фінансів та управління, Бізнес- адміністрування та бакалаврська програма з бізнес-адміністрування є акредитованими програмами NVAO.

Приватні і державні університети Нідерландів

NLBA – це приватний нідерландський університет. Як і в багатьох інших країнах, у Нідерландах існує система приватних і державних університетів. У державних університетах плата за навчання порівняно невисока. Держава компенсує їм витрати на надання освіти студентам, які успішно завершили навчання.

Приватним університетам уряд не надає жодної фінансової підтримки. Відповідно студенти цих закладів сплачують за своє навчання більше. Такі університети, як правило, менші за розміром і більшою мірою зорієнтовані на ринок. Вони більше спеціалізуються на працюючих фахівцях, які хочуть отримати дипломи бакалаврів, або на компаніях, що бажають провести тренінги для персоналу.

Оскільки державна освіта добре фінансується і держава гарантує її доступність більшості населення, то приватні університети можуть привабити студентів лише високою якістю навчання та спеціальними програмами.

СТРУКТУРА ТА ПЕРЕВАГИ ПРОГРАМИ «ПОДВІЙНИЙ ДИПЛОМ»

Переваги програми визначаються її унікальними характеристиками. Основні з них:

 • міжнародний диплом акредитованої програми нідерландського університету;
 • компетентнісний підхід до навчання з формуванням «портфоліо компетенцій»;
 • практикоорієнтоване навчання;
 • сучасний методичний підхід;
 • розвиток підприємницьких навичок;
 • наставництво як частина навчальної концепції.

Викладання здійснює команда висококваліфікованих та досвідчених українських і нідерландських викладачів. Усі вони поєднують педагогічну діяльність із практичною у сферах, що належать до кола їх викладання. Це гарантує тісне поєднання теорії та практики під час занять. Навчання здійснюється за допомогою інтерактивних методів і орієнтоване на задоволення індивідуальних потреб студента.

БАКАЛАВР ІЗ БІЗНЕС-АДМІНІСТРУВАННЯ
(BBA – Bachelor of Business Administration)

Спеціальність «Бізнес-адміністрування» сьогодні є однією з найбільш популярних та поширених у світі. Академічний ступінь «Бакалавр із бізнес-адміністрування» присуджується фахівцям, які підготовлені до роботи в бізнесі та управлінні. Випускники цієї програми володіють відповідними знаннями та навичками, а також мають своєрідний світогляд, який ґрунтується на глибокому розумінні особливостей ринкової економіки та її можливостей, функцій і економічної ролі держави, усвідомленні соціальної відповідальності бізнесу та необхідності цивілізованих етичних норм його ведення. Програма підготовки розрахована на тих, хто планує в майбутньому претендувати на відповідальні позиції в бізнесі.

Програма «Подвійний диплом – ВВА» охоплює основні функціональні сфери спеціальності, а саме: менеджмент, організаційну поведінку, бухгалтерський облік, фінанси, маркетинг, продажі, управління операціями, інформаційні технології, право, управління людськими ресурсами. Навчальний план програми має яскраво виражену практичну спрямованість. Його реалізація сприяє індивідуальному удосконаленню через розвиток таких якостей, як вміння приймати рішення та вести переговори, здатність до командної роботи, лідерство, навичок комунікації та презентації.

Освіта, заснована на компетенціях

Програма «Подвійний диплом» використовує систему освіти, побудовану на компетенціях. Компетенції – це поєднання теоретичних знань, особистих навичок та професійного ставлення. Ми вважаємо, що неможливо підготувати практичних фахівців, навчаючи їх лише теорії. Студенти повинні знати, як застосовувати теорію у практичних ситуаціях, та мати правильне професійне ставлення.

Програма «Подвійний диплом» побудована на профілях компетенцій, розроблених у тісній співпраці з бізнес-середовищем.

Стажування

Україно-нідерландський проект «Подвійний диплом»

Невід'ємним елементом програми є стажування в Нідерландах після завершення трирічного циклу навчання. Тривалість стажування – 7–10 днів.

Програма стажування в Нідерландах складається з двох частин:

Частина І. Академічна програма:

 • Міжнародний бізнес
 • Бізнес із Нідерландами: крос-культурний менеджмент
 • Лідерство
 • Бізнес-візити до нідерландських компаній

Частина IІ. Культурна програма:

 • Екскурсія Амстердамом
 • Відвідання музеїв Амстердама
 • Відвідання морського узбережжя
 • Відвідання Гааги

Усі учасники отримують сертифікати про участь.

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Навчальні програми » Спільні освітні програми » Україно-нідерландська програма