Спільні освітні програми — Університет «КРОК»

Спільні освітні програми

Особливість Університету «КРОК» – впровадження оригінальних освітніх програм, метою яких є надання додаткових можливостей для студентів.

Завдяки співпраці з вищими навчальними закладами Європи Університет реалізує три спільні освітні програми, навчання за якими ведеться англійською мовою, а після успішного виконання вимог студенти отримують українські державні дипломи бакалаврів/магістрів та дипломи бакалаврів/магістрів університету Австрії, Нідерландів або Угорщини.

Програма реалізується університетом «КРОК» у співпраці з Нідерландською Бізнес Академією (Бреда, Нідерланди), і її історія розпочинається в 1999 році. Головною метою проекту для студентів є отримання якісної освіти для отримання ступеня бакалавра відповідно до стандартів ЄС. Студенти мають можливість отримати два дипломи бакалавра – український та голландський, що визнається в усіх європейських країнах.

Програма розроблена у співпраці з Університетом прикладних наук (м. Кремс, Австрія). Вона дає студентам можливість отримати європейські дипломи. Навчання здійснюють висококваліфіковані викладачі і практики, які безпосередньо беруть участь в експортній діяльності. 60% предметів викладається англійською мовою. Лектори з австрійського університету залучені до реалізації програми.

Програма «Подвійний диплом» реалізується спільно Університетом «КРОК» (Україна) та Університетом прикладних наук ім. Яноша Кодолані (Угорщина, далі - KJU). Програма акредитована Угорським акредитаційним комітетом та спрямована на підготовку студентів відповідно до стандартів ЄС з подальшим присвоєнням двох кваліфікацій: менеджера (українська ступінь) та економіста з туризму та гостинності, спеціалізація: готельний менеджмент (угорська ступінь).

Ці програми є результатом спільної розробки навчальних планів Університетом «КРОК» та університетами Європи відповідно до Болонської системи і поєднують досвід кваліфікаційних програм навчальних закладів.

Також Університет «КРОК» співпрацює з навчальними закладами Австрії, Нідерландів, Польщі, Німеччини, Чехії та інших країн, реалізуючи міжнародні проекти і програми обміну та стажування студентів.

Слід зазначити, що в Університеті «КРОК» за понад два десятки років з часу його заснування навчалися студенти з 43 країн світу.

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Навчальні програми » Спільні освітні програми