ЕКО «ЛОТОС»

Екологічний Клуб Однодумців «Любов Опіка Турбота Освіта Студентів» був створений у Коледжі економіки, права та інформаційних технологій у 2006 році після проведення першого місяця екології. Саме під час круглого столу, тренінгів, фотоконкурсів у рамках заходу серед першокурсників сформувалася група небайдужих до проблем сучасності студентів, які вирішили об’єднатися і діяти. Це були Богуш Галина – перший голова клубу, Козловець Світлана, Рак Володимир, Сорока Віка, Скрипник Наталія, Цявлюк Яна, Попов Ігор, Тихонюк Олексій, Буренкова Вероніка. Утворилася команда не просто друзів, а однодумців, готових витрачати власний час на пропаганду «зеленого способу життя».

І розпочали вони з проведення тренінгів для учнів молодших класів школи-інтернату № 20 міста Києва, програму яких створювали самостійно. Далі настала черга формування навичок командної роботи. І тут слід подякувати Хрутьбі Андрію, начальнику відділу екологічної освіти НПП «Голосіївський», який тоді стільки часу віддав нашим першокурсникам.

Наступним кроком було проведення Всеукраїнської екологічної конференції. Це стало першим великим досягненням клубу! Звичайно, учасників було ще не так багато, як на останніх конференціях, але все-таки це був дійсно перший успіх! А далі розпочалась активна діяльність, яка не завершується й сьогодні. Змінювалися члени клубу, його актив (одні студенти випускалися – приходили інші), та незмінним залишалося прагнення учасників не словом, а ділом доводити свою активну життєву позицію.

Кожний склад ЕКО «ЛОТОСу» продовжував розвивати традиції, встановлені попередніми активістами, та створював власні, залишаючи для наступників свою переконаність у тому, що майбутнє нашої планети у руках кожного з нас! Пропагандою цієї ідеї й займається Екологічний Клуб Однодумців «ЛОТОС».

Актив клубу дякує всім студентам, працівникам Університету, вчителям та учням навчальних закладів, громадським організаціям, які підтримують його діяльність. Без вас нам було б складно!

АКТИВ ЕКО «ЛОТОСу»

Цирин Каріна

Голова Клубу
Цирин Каріна
098-778-86-62 093-246-13-81

Щербина Катерина

Заступник голови Клубу
Щербина Катерина
098-335-71-15

Некрутенко Анастасія

Заступник голови Клубу
Некрутенко Анастасія
098-564-14-53

Козій Роман

Голова PR-комітету
Козій Роман
067-132-57-76

Возруд Вікторія

Заступник голови PR комітету
Возруд Вікторія
097-725-63-78

Паламаренко Ангеліна

Голова студії креативу
Паламаренко Ангеліна
098-719-09-82

Галензовська Єлизавета

Голова тренінгового комітету
Галензовська Єлизавета
098-492-99-71

 

 

Активісти:

Руліковська Наталія

Руліковська Наталія
093-079-58-48

Замкова Єлизавета

Замкова Єлизавета
099-222-53-56

Кошевенко Дмитро

Кошевенко Дмитро
050-021-35-13

Дерезенко Дмитро

Дерезенко Дмитро
067-509-16-43

Петричко Юрій

Петричко Юрій
093-390-39-55

Мельник Олексій

Мельник Олексій
098-456-75-51

Рудь Вікторія

Рудь Вікторія
067-423-01-14

Целовська Поліна

Целовська Поліна
099-550-62-41

Чепурко Анастасія

Чепурко Анастасія
050-961-74-95

Богдан Хоруженко

Богдан Хоруженко
068-963-29-78

Гордійчук Оксана

Гордійчук Оксана
097-906-77-14

Кошовенко Дмитро

Кошовенко Дмитро
050-021-35-13

 

НАШІ ПРОЕКТИ

 

Creative flowers

Creative flowers – це проект зі створення креативних клумб (на визначену тематику та з декоративним використанням вторинної сировини) на раніше засмічених ділянках з метою озеленення міста та запобігання утворенню несанкціонованих сміттєзвалищ. Це реальна можливість реалізації творчого потенціалу молоді. Проект уже 4-й рік тішить різноманітними концепціями клумб, які створюють діти. Очікування від цього проекту великі: сподіваємося, що, залучаючи щороку все більше людей, ми зможемо озеленити та прикрасити все місто Київ дивовижними клумбами. Минулого року ЕКО «ЛОТОС» разом зі Студентською радою та адміністрацією Коледжу зробили «КРОКівську» клумбу на засміченій ділянці, яка знаходиться на шляху до улюбленого Університету. Щовесни ця клумба буде поповнюватись новими барвистими квітками та видозмінюватися відповідно до оновленої ідеї форми і концепції.

Проект започаткований у вересні 2013 р. Перше підбиття підсумків проекту відбулося в травні 2014 р., коли було визначено переможців. Ними стали: навчально-виховний комплекс № 176 м. Києва та середня загальноосвітня школа I–III ст. № 66 м. Києва.

Дякуємо навчальним закладам Києва, які приєдналися до проекту.

 
Creative flowers / 04.10.2016

Еко в моді

«Еко в моді» – проект, спрямований на формування екологічної свідомості в молоді. Створений зовсім нещодавно задля того, щоб популяризувати екологічні речі як пріоритетні порівняно з тими, які ми, не замислюючись над наслідками, використовуємо у повсякденному житті. Участь у цьому проекті беруть студенти першого курсу. Групи за результатами жеребкування отримують завдання зі створення реклами конкретного екологічного товару, використовуючи при цьому постановки, відео, презентації тощо. Дебют проекту відбувся у 2015 році і був дуже вдалим. Сьогодні велика частина молоді підтримує екологічні проекти, і тому групи намагались з усіх сил розробити достойну PR-кампанію, показати, наскільки важливо відмовлятись, наприклад, від поліетиленових пакетів та користуватись екосумками, які дуже зручні та модні. Співробітники Коледжу та Університету із задоволенням долучаються до цього проекту заради популяризації екологічної продукції в Києві та навіть Україні.

 

Місяць екології

Проект дозволяє у вигляді веселих квестів, захоплюючих майстер-класів, цікавих лекцій та тренінгів показати, що знання з екології можна отримувати у веселій, дружній атмосфері, а сама наука є важливою, корисною і необхідною у нашому житті. У Коледжі економіки, права та інформаційних технологій таким місяцем є ЛИСТОПАД. У його програмі – «День врятованого дерева», проекти «Крокуємо до зеленого», «ЕКО в моді», квест-пригода «Ангели Землі» з екологічними завданнями, креативні майстер-класи, круглі столи за участю науковців, представників екологічних організацій та учнів навчальних закладів, фотоконкурси, конкурси з написання есе, перегляд наукових фільмів з подальшими дискусіями… Постійними учасниками місяця екології стали учні спеціалізованої школи № 82 ім. Т. Г. Шевченка, а в минулому році долучилися ще й учні Фінансового ліцею, за що ми всім дуже вдячні! Чим більше однодумців, тим ми ближче до мети!!! Екологічний Клуб Однодумців «ЛОТОС» і надалі наповнюватиме цей місяць цікавими екологічними новинками, і ми будемо дуже раді бачити вас у проектах.

 

Акції «День врятованого дерева»

Практична екологічна акція зі збору макулатури, метою якої є популяризація збору вторинних ресурсів, підвищення лояльності молоді до збору макулатури, підтримка вітчизняної целюлозно-паперової промисловості. «День врятованого дерева» – це проект, спрямований на здійснення практичного внеску у захист природного навколишнього середовища. Щорічно в акції беруть участь близько 200 екосвідомих студентів та викладачів і рятується в середньому 45 дерев.

 

Тренінги

У рамках проекту KEPIT-Expert Екологічний Клуб Однодумців «ЛОТОС» проводить екочаювання для школярів 8–11 класів. Екочаювання – це своєрідний тренінг про економію вдома. Учні проявляють максимальний креатив у створенні плану свого власного будинку за екостандартами. Дуже цікаво спостерігати, як вони стараються проявляти свою екологічну свідомість у створенні, хоч і уявного, але свого дому. Школярі дізнаються багато цікавого, проводять час весело та з користю для себе. У кінці тренінгу учасників пригощають чаєм та печивом. Це опис одного з багатьох тренінгів, які проводить екологічний клуб.

 

Квест «Ангели Землі»

Легенда: Оголошується набір Ангелів-охоронців планети Земля. Кожен охочий може отримати посвідчення Ангела-охоронця планети Земля, гідно склавши екзамени в Небесній школі. Випробовування – це низка практичних завдань, виконання яких потребує елементарних знань з екології та кмітливості. Участь – командна.

Мета: популяризувати ідею охорони природи через позитивні враження.

Ми можемо говорити: «Це просто життя…»
Ми можемо думати: «Це просто вода…»
Але ми повинні знати, що ВОДА – ЦЕ ЖИТТЯ!!!

 

Проект «Вода – це життя»

Мета проекту: систематично нагадувати людям про реальну цінність води для життя та вести дослідження її нинішнього стану.

Соціальна мета проекту «Вода – це життя: біоіндикація»: провести інформування громадськості про значення стану водоймищ у місті Києві та необхідності думати прогресивно про здорове майбутнє прийдешніх поколінь.

 

КРОКуємо до зеленого

Проект зі збору макулатури на робочих місцях працівників кафедр, деканатів, департаментів, інших структурних підрозділів Університету «КРОК».

Мета:

  • зменшення споживання паперу для офісних цілей;
  • популяризація багаторазової переробки паперу;
  • підвищення екологічної свідомості й виховання культури споживання;
  • виховання відповідальності перед навколишнім природним середовищем.
 

Всеукраїнські екологічні конференції

Цього року на території Університету економіки та права «КРОК» відбулася ІХ Всеукраїнська екологічна конференція.

Організаторами виступили Університет економіки та права «КРОК», Коледж економіки, права та інформаційних технологій, Екологічний Клуб Однодумців «ЛОТОС».

Як і кожного року, до нас долучилися гімназії, школи та інші навчальні заклади, екологічні клуби, громадські організації, спеціально запрошені гості конференції. На конференції обговорювалися гострі проблеми, пов`язані з енергетикою.

 

ІХ Всеукраїнська екологічна конференція / 22.04.2016

Зробимо Україну чистою!

Щороку Екологічний Клуб Однодумців «ЛОТОС» бере активну участь у Всеукраїнській акції з прибирання засмічених територій «Зробимо Україну чистою!» (скорочено ЗУЧ). Наші волонтери з Коледжу та Університету з радістю взяли участь у цьому заході. Такі заходи особливо важливі, оскільки навіть дорослим складно змінювати свої звички. Наприклад, замість засмічення територій, що зазвичай ми спостерігаємо на пікніках, викидати сміття в урни. Минулого року наші активісти з ЕКО «ЛОТОСу» були координаторами локацій у декількох парках Києва одночасно.

Чисте довкілля є дуже важливим для комфортного життя. Завдяки акції ми об`єднали наших активних і екосвідомих жителів міста, щоб разом зробити парки чистими та охайними для всіх городян.

 
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Студентам » ЕКО «ЛОТОС»