ЕКО «ЛОТОС» — Університет «КРОК»

ЕКО «ЛОТОС»Про ЕКО «ЛОТОС»

Екологічний Клуб Однодумців «Любов Опіка Турбота Освіта Студентів» був створений у Коледжі економіки, права та інформаційних технологій у 2006 році після проведення першого місяця екології. Саме під час круглого столу, тренінгів, фотоконкурсів у рамках заходу серед першокурсників сформувалася група небайдужих до проблем сучасності студентів, які вирішили об’єднатися і діяти. Це були Богуш Галина – перший голова клубу, Козловець Світлана, Рак Володимир, Сорока Віка, Скрипник Наталія, Цявлюк Яна, Попов Ігор, Тихонюк Олексій, Буренкова Вероніка. Утворилася команда не просто друзів, а однодумців, готових витрачати власний час на пропаганду «зеленого способу життя».

І розпочали вони з проведення тренінгів для учнів молодших класів школи-інтернату № 20 міста Києва, програму яких створювали самостійно. Далі настала черга формування навичок командної роботи. І тут слід подякувати Хрутьбі Андрію, начальнику відділу екологічної освіти НПП «Голосіївський», який тоді стільки часу віддав нашим першокурсникам.

Наступним кроком було проведення Всеукраїнської екологічної конференції. Це стало першим великим досягненням клубу! Звичайно, учасників було ще не так багато, як на останніх конференціях, але все-таки це був дійсно перший успіх! А далі розпочалась активна діяльність, яка не завершується й сьогодні. Змінювалися члени клубу, його актив (одні студенти випускалися – приходили інші), та незмінним залишалося прагнення учасників не словом, а ділом доводити свою активну життєву позицію.

Кожний склад ЕКО «ЛОТОСу» продовжував розвивати традиції, встановлені попередніми активістами, та створював власні, залишаючи для наступників свою переконаність у тому, що майбутнє нашої планети у руках кожного з нас! Пропагандою цієї ідеї й займається Екологічний Клуб Однодумців «ЛОТОС».

Актив клубу дякує всім студентам, працівникам Університету, вчителям та учням навчальних закладів, громадським організаціям, які підтримують його діяльність. Без вас нам було б складно!

Діючий склад ЕКО «ЛОТОСу»

Черновська Анна
Голова
Екологічного клубу

Ковальова Олександра
Заступник голови
Екологічного клубу

 

Чусь Олександр
Член правління
Екологічного клубу

Порхун Артем
Член правління
Екологічного клубу

 

Науменко Ілля
Секретар
Екологічного клубу

Богуш Роман
Голова
Студії креативу

 

Фещенко Микита
Голова
Студії масс-медіа

Кур'ян Сергій
Голова
Студії Creative flowers

 

Цуканов Дмитро
Керівник
Студії дизайну

 

Наші проєкти

Creative flowers

Creative flowers – це проєкт зі створення креативних клумб на раніше засмічених ділянках з метою озеленення міста та запобігання утворенню несанкціонованих сміттєзвалищ. Це реальна можливість реалізації творчого потенціалу молоді. Проєкт уже не перший рік тішить любителів флористики. Очікування від цього проєкту великі: сподіваємося, що, залучаючи щороку все більше людей, ми зможемо озеленити та прикрасити місто Київ.

Чотири роки тому ЕКО «ЛОТОС» разом зі Студентською радою та адміністрацією Коледжу зробили «КРОКівську» клумбу на засміченій ділянці, яка знаходиться на шляху до улюбленого Університету. Протягом року ми доглядаємо за клумбою та оновлюємо її.

Проєкт започаткований у вересні 2013 р. Перше підбиття підсумків проєкту відбулося в травні 2014 р., коли було визначено переможців. Ними стали: навчально-виховний комплекс № 176 м. Києва та середня загальноосвітня школа I–III ст. № 66 м. Києва.

Дякуємо навчальним закладам Києва, які приєдналися до проєкту.

 

Місяць екології

Проєкт дозволяє у вигляді захоплюючих квестів, веселих майстер-класів, показати, що знання з екології можна отримувати у дружній атмосфері, а сама наука є важливою і необхідною у нашому житті. У Коледжі економіки, права та інформаційних технологій таким місяцем є ЛИСТОПАД. У його програмі такі проєкти – «День врятованого дерева», ЕКО-Квест, креативні майстер-класи, ECO-Movie, захоплюючі екскурсії, круглий стіл з питань екологічних проблем та їх вирішення, фото-сушка, перегляд наукових фільмів з подальшими дискусіями. Ну і куди ж без заключного концерту, на якому групи представляють свої відео-роботи та своє бачення вирішення екологічних проблем.

Чим більше однодумців, тим ми ближче до мети!!! Екологічний Клуб Однодумців «ЛОТОС» і надалі наповнюватиме цей місяць цікавими екологічними новинками, і ми будемо дуже раді бачити Вас у наших проєктах.

 

Акції «День врятованого дерева»

Практична екологічна акція зі збору макулатури, метою якої є популяризація збору вторинних ресурсів, підвищення лояльності молоді до збору макулатури. Цей день також наповнений розважальними подіями. Цілий день наших студентів супроводжує музика, екологічні вікторини, ну і куди ж без смачненького. «День врятованого дерева» – це проєкт, спрямований на здійснення практичного внеску у захист природи та навколишнього середовища.

 

Еко квест

Це конкурс в якому студенти можуть перевірити свою екологічну освіченість та вміння орієнтуватися за картами. Цей захід продовжує зацікавлювати студентів вже п'ятий рік поспіль, з кожним разом з’являються все нові й нові завдання, присвячені звернути увагу студентів на екологічні проблеми та їх вирішення.

 

Проект «Вода – це життя»

Мета проекту: систематично нагадувати людям про реальну цінність води для життя та вести дослідження її нинішнього стану.

Соціальна мета проекту «Вода – це життя: біоіндикація»: провести інформування громадськості про значення стану водоймищ у місті Києві та необхідності думати прогресивно про здорове майбутнє прийдешніх поколінь.

 

Всеукраїнські екологічні конференції

Вже більше десяти років на території Університету «КРОК» проходить Всеукраїнська екологічна конференція.

Організаторами виступають Університет «КРОК», Коледж економіки, права та інформаційних технологій, Екологічний Клуб Однодумців «ЛОТОС».

Як і в минулі роки, до нас долучаються гімназії, школи та інші навчальні заклади, екологічні клуби, громадські організації, спеціально запрошені гості конференції.

 

Winter Weekend

Щоб зігрітися взимку потрібна велика компанія та рухливі ігри. Саме це ви знайдете завітавши до нас на Winter Weekend . Беріть своїх батьків та близьких і разом візьміть участь у веселих конкурсах. Порція смачненького та гарного настрою гарантована.

 

ECOforum

Масштабний соціальний проєкт, покликаний виявити та об’єднати молодих людей, які прагнуть зберегти довкілля, знають як це робити та/або вже реалізують власні екологічні ініціативи. Під час форуму команди школярів з усієї країни будуть формувати власні інноваційні проєкти екологічного розвитку своїх міст і областей, своїх громад, а також обмінюватись досвідом.. Перший етап був проведений у квітні 2019 року . Другий етап буде проведено 5 грудня 2019 року. Більше можете дізнатися за посиланням Всеукраїнський молодіжний екологічний форум «GreenMindGеneration»

 

КРОКуємо до зеленого

Проект зі збору макулатури на робочих місцях працівників кафедр, деканатів, департаментів, інших структурних підрозділів Університету «КРОК».

Мета:

  • зменшення споживання паперу для офісних цілей;
  • популяризація багаторазової переробки паперу;
  • підвищення екологічної свідомості й виховання культури споживання;
  • виховання відповідальності перед навколишнім природним середовищем.
 

Зробимо Україну чистою!

Щороку Екологічний Клуб Однодумців «ЛОТОС» бере активну участь у Всеукраїнській акції з прибирання засмічених територій «Зробимо Україну чистою!» (скорочено ЗУЧ). Наші волонтери з Коледжу та Університету з радістю взяли участь у цьому заході. Такі заходи особливо важливі, оскільки навіть дорослим складно змінювати свої звички. Наприклад, замість засмічення територій, що зазвичай ми спостерігаємо на пікніках, викидати сміття в урни. Минулого року наші активісти з ЕКО «ЛОТОСу» були координаторами локацій у декількох парках Києва одночасно.

Чисте довкілля є дуже важливим для комфортного життя. Завдяки акції ми об`єднали наших активних і екосвідомих жителів міста, щоб разом зробити парки чистими та охайними для всіх городян.

 
 
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Студентам » ЕКО «ЛОТОС»