«Українська душа: від витоків до сьогодення» — Університет «КРОК»

Мистецький фотопроєкт
«Українська душа: від витоків до сьогодення»

Мистецький фотопроєкт «Українська душа: від витоків до сьогодення» – це ініціатива студентів та випускників Коледжу Університету «КРОК», а також студентів Університету «КРОК» і викладачів, що має на меті створити візуальне артове бачення співіснування в місті Києві традиційного та новаційного, етно- та урбаністичного стилю, крізь призму мистецьких образів молоді в такому концептуальному ключі.

Обрані фотолокації – це набільш відомі та історичного значимі локації Києва, як-от Пирогів, Київський Метрополітен, Маріїнський палац, Науково-технічна бібліотека імені Г.І. Денисенка НТУ України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та інші. Саме вони дали змогу розкрити барви нашого сьогодення, де технології, рух, урбаністика так гармонійно поєднуються з традиціями нашого народу, його віковічної любові до своєї землі, до людини та природи. Отже урбан- та етно- в нашому житті – це ті дихотомії, що утворюють гармонію, однак вимагають від нас відповідального ставлення та духовної єдності, гуманізму та толерантного ставлення до один одного.

Мистецький фотопроєкт Фахового коледжу Університету "КРОК": «Українська душа: від витоків до сьогодення»

Пишаємося підтримкою партнерів мистецького фотопроєкту «Українська душа: від витоків до сьогодення»

Київський Метрополітен Національний музей народної архітектури та побуту України Національний комплекс «Експоцентр України» («ВДНГ») Науково-технічна бібліотека імені Г.І. Денисенка Національної технічної університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Управління екології та природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Національний природній парк «Голосіївський» КП УЗН Солом'янського району міста Києва ГО «Друге життя» Центр розвитку кар'єри

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Студентам » EcoEthnoEducation » «Українська душа: від витоків до сьогодення»