День відкритих дверей кафедри військової підготовки

13 травня 2021 Новини та події

Шановні студенти!

Кафедра військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського продовжує набір громадян для навчання за програмою підготовки офіцерів запасу!

Запрошуємо всіх на День відкритих дверей кафедри онлайн 18 травня 2021 року о 12.00!

Участь у цьому заході допоможе Вам знайти відповіді на найпоширеніші запитання щодо особливостей цьогорічної вступної кампанії, умов та особливостей навчання за програмою підготовки офіцерів запасу, освітніх можливостей і додаткових переваг! Завітайте на День відкритих дверей онлайн та поспілкуйтеся із представниками кафедри військової підготовки.

Сплануйте власну цьогорічну вступну кампанію!

ДО ЗУСТРІЧІ В ZOOM!

Підключитися до конференції Zoom
Ідентифікатор конференції: 449 350 4415

Код доступа: 1R7

Необхідно бути зареєстрованим в програмі ZOOM

Для участі в заході просимо пройти РЕЄСТРАЦІЮ

Запрошуємо всіх на зустріч!

Оновлено: Четвер, 20 травня 2021 14:05

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » День відкритих дверей кафедри військової підготовки