Студентський форум «КРОК-КН» — Університет «КРОК»

Студентський форум «КРОК-КН»

26 травня 2021 Новини та події

Нещодавно директором Навчально-наукового інституту інформаційних та комунікаційних технологій Рачем Валентином Анатолійовичем для здобувачів освітніх програм Інституту було запропоновано ініціативу у вигляді створення студентського форуму для актуалізації важливих питань студентського життя.

Яка ж мета даного Форуму?
Перш за все серед тем, які форум бере до обговорення – питання змісту навчання та викладання, потреб та інтересів студентів Інституту та багато інших, які ініціюють здобувачі освітніх програм, що реалізуються в ННІІКТ.

Хто може бути учасником Форуму?
Форум є дискусійним майданчиком, на якому представники всіх курсів та програм, викладачі, представники потенційних замовників, керівництво Університету та інші зацікавлені особи обговорюють проблеми, що потребують виважених рішень як в Інституті, так і в Університеті.

Які питання розглядаються під час Форуму?
Форум є можливістю для пояснення позицій різних сторін, логіки в ухваленні ініціатив та рішень, пошуку тактик та стратегій у розробці дорожніх мап з питань, що розглядає форум.

Яка періодичність зустрічей? Коли та як я можу запропонувати свою ініціативу?
Зібрання учасників Форуму, як правило, буде відбуватись не рідше ніж один раз на два місяця (крім канікулярного періоду) про що завчасно повідомляється за допомогою відповідно наданих каналів зв’язку.

Перша зустріч Форуму відбулась 21 травня 2021 року із активом здобувачів ННІІКТ, де було розглянуто низку питань та ініціатив здобувачів, зокрема:

• аналіз поточної ситуації ННІІКТ, яка склалась за умов дистанційного навчання;
  • розгляд внесених змін до договору про надання освітньої послуги та передумови внесення даних змін;
  • пропозиція щодо зміни шкали оцінювання та думка здобувачів стосовно даної ініціативи;
  • створення рейтингу здобувачів як показника, в якій оціночній групі знаходиться здобувач;
  • самоосвіта здобувачів та основні виклики, які виникають в даному процесі;
  • можливість залучення здобувачів для вирішення питань щодо об’єктивності оцінювання знань конкретного здобувача.

Не зважаючи на тривалий час проведення Форуму (близько двох годин), всі учасники проявили великий інтерес до такого формату спільної праці і виявили бажання як можна скоріше почати втілювати в студентське життя запропонованих пропозицій.

Оновлено: Четвер, 12 травня 2022 14:41

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Студентський форум «КРОК-КН»