Відбувся заключний онлайн-візит у рамках проєкту CLIMAN — Університет «КРОК»

Відбувся заключний онлайн-візит у рамках проєкту CLIMAN

17 травня 2021 Новини та події

7 травня 2021 року в рамках проєкту CLIMAN відбувся заключний онлайн-візит, організований Університетом Фоджа, Італія.

Олена Бєлова, заступник завідувача, старший викладач кафедри бізнес-адміністрування та управління проектами; Олена Наумова, доцент кафедри маркетингу та поведінкової економіки та Галина Богаченко, керівник проєктів та програм представляли команду Університету «КРОК».

Програма заходу включала наступні доповіді:

• Професор Джанпаоло М. Руотоло, тема: «Методи виробництва та шкода клімату в міжнародному праві: перспектива світової торгової системи»;
  • Професор Катерина Де Люсія, тема: «Воднева економіка для пом’якшення змін клімату»;
  • Професор Віра Фанті, тема: «Принцип обережності в діяльності державного управління: управління ризиками щодо зміни клімату»;
  • Професор Лучано Бенедуче, тема: «Мікробні ресурси для пом’якшення та управління змінами клімату в сільськогосподарських екосистемах»;
  • Професор Едгардо Сіка, тема: «Зелені фінанси та пом'якшення наслідків зміни клімату».

Велика подяка організаторам заходу — університету Фоджа та всім учасникам. Проєкт «Синергія освітніх, наукових, управлінських та промислових компонентів для управління кліматом та запобігання зміні клімату» має на меті допомогти університетам Грузії, Республіки Білорусь і України стати центрами розвитку досліджень кліматичного менеджменту для прискорення інтеграції в світовий кліматичний ринок і реалізації світових вимог по кліматорегулюванню шляхом впровадження кращих європейських практик у сфері запобігання зміни клімату, адаптації та мінімізації наслідків. Проєкт співфінансується Програмою Еразмус+ Європейського Союзу.

Оновлено: Понеділок, 17 травня 2021 16:21

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Відбувся заключний онлайн-візит у рамках проєкту CLIMAN