Новини та події

Історія одного успіху: люди, які поряд

20 травня 2021 Новини та події

18 травня 2021 року в рамках проєкту «Історія одного успіху: люди, які поряд» відбулася зустріч з начальником управління міжнародного співробітництва Лотарєвим Андрієм Григоровичем.

З вітальним словом виступила директор Коледжу Людмила Петрівна Сумбаєва та проректор з навчально-педагогічної роботи (корпоративне управління) Наталія Василівна Наконечна. Зустріч складалася з двох частин. Спочатку подякували, вручили подарунки та сертифікати учасникам, педагогам навчальних закладів міста Києва, які взяли участь 26 квітня у онлайн-мистецькому проєкті «…А може, люди віруси, от просто собі віруси на цій живій землі?!» на вшанування 35-их роковин Чорнобильської трагедії. А саме:

  • комунальний позашкільний навчальний заклад «Київська Мала академія наук учнівської молоді»;
  • приватний заклад загальної середньої освіти «Вишнівський ліцей «ВІВАТ»;
  • спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №82 ім.Т.Г. Шевченка з поглибленим вивченням англійської мови;
  • спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269 м. Києва;
  • школа І-ІІІ ступенів № 218 м. Києва;
  • спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 85;
  • навчально-виховний комплекс № 176 (спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іспанської мови – суспільно-гуманітарна гімназія) імені Мігеля де Сервантеса м. Києва.

Дякуємо нашим партнерам, які завжди активно долучаються до наших заходів! Друга частина заходу – це історія успіху Андрія Григоровича Лотарєва. Спершу Андрій розказав про свій життєвий шлях, навчання в Київському ліцеї бізнесу і про те, як почав свою професійну кар'єру.

Згодом була розповідь про міжнародні проекти Університету «КРОК» (отримання подвійного диплому, мобілізація та навчання за кордоном, а також гранти) та як пройти конкурсний відбір на ці програми.

Приємним сюрпризом для гостя стали відеоспогади від співзасновниці Університету «КРОК», директорки Київського ліцею бізнесу Людмили Іванівни Паращенко та колеги «по цеху» – керівниці проєктів та програм управління міжнародного співробітництва Сердюк Оксани. Під час заходу учасники переглянули відео, де студенти, які вже пройшли шлях навчання за обміном, ділилися своїм досвідом.

Андрій Григорович відмітив наскільки важливе знання іноземних мов. Також дав важливі поради щодо ставлення цілей та їх реалізації. А наприкінці дав поради молоді:

  1. Вчіть англійську вже зараз, щодня хоча б годинку.
  2. Не бійтеся зробити крок до чогось нового.
  3. Зручніше сидіти вдома на дивані, але успіху ви досягнете тільки діючи!!!

Пишаємося нашими колегами, нашими студентами!

«Історія одного успіху: люди які поряд» Андрій Лотарєв 18.05.2021Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Четвер, 20 травня 2021 15:25
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Історія одного успіху: люди, які поряд