Історія одного успіху: люди, які поруч

Чи ви замислювались коли-небудь, що робить успішних людей успішними? Не раз звичайні й прості люди досягали визначних вершин. То, в чому ж секрет успіху відомих особистостей і чи обмежується він удачею і талантом?

Пошук своїх талантів та справи, якою подобається займатися – заняття нелегке. Дивлячись на інших, ми деколи думаємо, що успіх дістався їм за рахунок везіння і вроджених якостей. Безумовно, це так. Але не варто забувати, що в житті багатьох успішних людей був період, коли вони не знали напевно, де знайдуть себе і чим повинні займатися.

Ми багато говоримо про те, що ніхто не досягає вершин сам. Кожен великий лідер мав команду підтримки за спиною, що завжди допомагала, надихала і раділа перемогам разом з ним. Це природно для людей – потребувати підбадьорення чи поштовху, і найближчі коло вас – надзвичайно важливі! Чи є поруч з вами ті, хто відмовиться дати вам програти?

Ми працюємо, навчаємось та інколи навіть не знаємо про минуле людини, досягнення, захоплення чи таланти. Саме тому в Коледжі було започатковано новий проект «Історія одного успіху: люди, які поруч».

Коли було започатковано проект?

У вересні 2017 року в Коледжі економіки, права та інформаційних технологій відбулась перша зустріч у рамках проекту.

Яка мета проекту?

Надати змогу студентам та викладачам глибше та детальніше дізнатися про тих людей, які працюють в Університеті «КРОК» або тих, які, закінчивши Коледж, стали успішними.

Хто був гостем проекту?

 
17 лютого 2020 Новини та події

11 лютого 2020 року в Міжнародний день жінок в науці в рамках проєкту «Історія одного успіху: люди, які поруч» відбулася зустріч з Надією Дмитрівною Кахутою.

15 листопада 2019 Новини та події

12 листопада 2019 року в читальній залі бібліотеки Університету у рамках проєкту «Історія одного успіху: люди, які поруч» відбулася зустріч з Алькемою Віктором Григоровичем.

07 жовтня 2019 Новини та події

3 жовтня 2019 року в читальній залі бібліотеки Університету «КРОК»відбулася вже VII зустріч учасників у рамках проєкту «Історія одного успіху: люди, які поруч».

27 березня 2019 Новини та події

25 березня 2019 року відбулася зустріч, яка поєднала одразу два проекти – «Історія одного успіху» та «Літературно-мистецька вітальня», оскільки імениті гості заходу в своєму житті написали Історію Успіху, а до того це ще й талановиті в світі мистецтва люди…

Сторінка 1 з 3
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Проєктна діяльність » «Історія одного успіху: люди, які поруч»