Вступ до магістратури. ЄВІ, ЄФВВ – реєстрація розпочинається — Університет «КРОК»

Вступ до магістратури. ЄВІ, ЄФВВ – реєстрація розпочинається

13 травня 2021 Новини та події

Вступаєте до магістратури в 2021 році? ТАК! До Вашої уваги інструкція для реєстрації на вступні випробування в магістратуру (ЄВІ, ЄФВВ) з 11 травня до 3 червня.

Реєстрацію здійснює Приймальна комісія Університету в кабінеті 315 за умови особистої присутності особи, яка бажає зареєструватись. Етапи дистанційної реєстрації:

1. Сформуйте комплект документів:

1. заява-анкета (уважно заповніть всі дані в анкеті)**;
  2. документ, що посвідчує особу;;
  3. облікова картка платника податків;
  4. фотокартка для документів (кольорова або чорно-біла) із зображення, що відповідає досягнутому віку вступника;
  5. довідка, видана за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу(тільки для вступників, які навчались у військових закладах;
  6. документ про здобутий ступінь вищої освіти (для осіб , які завершили навчання в минулих роках);
  7. медичний висновок за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ/ЄФВВ).

2. Надішліть документи до Університету:

з 11 травня до 03 червня надішліть на електронну пошту Приймальної комісії сканкопії/фотокопії документів: [email protected]

1. у темі листа обов’язково зазначте своє прізвище, ім’я, по батькові;
  2. у тексті листа – своє прізвище, ім’я, по батькові та номер облікової картки платника податків;
  3. прикріпіть усі необхідні сканкопії/ фотокопії до листа;
  4. уважно перевірте дані в анкеті!

3. Отримайте екзаменаційний листок:

• отримайте скановану копію екзаменаційного листка на електронну адресу. Якщо в екзаменаційному листку Ви виявите неточності, зверніться до Приймальної комісії;
  • оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у Приймальній комісії та видаватиметься вступнику особисто. Оформлений екзаменаційний листок може бути надісланий засобами поштового зв’язку, у разі якщо Ви зазначите про таку необхідність у заяві-анкеті.

Якщо під час перевірки документів буде встановлено, що особа не має права брати участь у конкурсному відборі, то на електронну адресу, із якої надійшли документи, представник Приймальної комісії надішле повідомлення про відмову в реєстрації із зазначенням причини відмови.

*В яких містах можна складати вступні випробування?

ЄВІ та ЄФВВ – м. Київ, обласні центри, м. Слов’янськ, м. Маріуполь (Донецької обл.), м. Сєвєродонецьк (Луганької обл.)

Додатково! Тільки для ЄВІ (з англійської мови)!!!! – м. Біла Церква (Київської обл.), м. Кременчук (Полтавської обл.), м. Кривий Ріг (Дніпропетровської обл.). м. Мелітополь (Запорізької обл.). м.Умань (Черкаської обл.) Шановні вступники! Бажаємо Вам успіхів! За додатковою інформацією Ви можете звертатись також по телефону 063-884-19-25

Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на вебсайті Українського центру створюють інформаційну сторінку «Кабінет вступника», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

Оновлено: Четвер, 13 травня 2021 15:01

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вступ до магістратури. ЄВІ, ЄФВВ – реєстрація розпочинається