«Як готувати резюме?»: поради майбутнім фахівцям з туризму від ЦРК — Університет «КРОК»

«Як готувати резюме?»: поради майбутнім фахівцям з туризму від ЦРК

21 травня 2021 Новини та події

«Як готувати резюме?» Саме таку тему обговорювали студенти спеціальності «Туризм» на професійній студії, яка відбулась 12 травня 2021 року онлайн під час практики від Центру розвитку кар’єри.

Це питання надзвичайно актуальне для всіх студентів, більшість з яких вже працюють або збираються шукати роботу. Підготовлене резюме – це як «обличчя» особистості. Від правильності його написання, багато в чому, залежить результат прийняття на роботу.

Спікер – Анастасія Якименко – профконсультант ЦРК, практичний психолог, детально розповіла про основні вимоги щодо написання резюме, структуру, надала поради, як зробити документ простим та інформативним, представила влучні зразки. Студенти захопилися темою обговорення, було поставлено багато запитань та відчувалась потужна мотивація.

Кафедра туризму висловлює щиру вдячність пані Анастасії та Центру розвитку кар’єри за професіоналізм, активну співпрацю у сприянні професійної підготовки студентів!!!

Оновлено: Понеділок, 24 травня 2021 12:00

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » «Як готувати резюме?»: поради майбутнім фахівцям з туризму від ЦРК