13 жовтня 2015 року Студентська рада Університету організувала та провела яскраве свято «День солодкого життя». Координаторами проекту стали Анна Шупило та Леся Андрієнко. Студенти факультетів самі приготували смачні кулінарні шедеври, а всі бажаючі могли придбати й поласувати запашною випічкою та різними смаколиками. Учасники заходу зібрали 1247 гривень, що будуть направлені на благодійність.
Дякуємо всім, хто долучився до акції!
Особливу подяку висловлюємо студентам-організаторам та юним кулінарам: Шупило Анні, 3 курс, КЕПІТ, Андрієнко Лесі, 3 курс, КЕПІТ, Ковальчук Вікторії, 3 курс, ФЕП, Донцову Вадиму, 2 курс, ФЕП, Горкушину Олександру, 1 курс, ІІКТ, Полозюку Роману, 1 курс, ІІКТ, Грубі Юрію, 1 курс, ФМВ, Школяру Олександру, 1 курс, ФМВ, Трошину Сергію, 1 курс, ФМВ, Крамаренку Борису, 1 курс, ЮФ, Мишко Катерині, 1 курс, ЮФ, Омельченко Юлії, 1 курс, ФЕП, Федоровській Ксенії, 1 курс, ФЕП, Луцюк Христині, 1 курс, ФЕП, Шпаковичу Віталію, 1 курс, ФЕП, Фабицькій Дар'ї, 1 курс, ФЕП, Кобзій Олексію, 1 курс, ФЕП, Піщеву Євгенію, 1 курс, ФЕП, Степовій Ірині, 1 курс, ФЕП, Лук'яненку Андрію, 1 курс, ФЕП, Лесіній Марії, 1 курс, ФЕП, Заярній Ніні, 1 курс, ФЕП, Рачинському Дмитру, 2 курс, ЮФ, Дерикторенко Анні, 1 курс, ЮФ, Сулимі Ірині, 1 курс, ЮФ, Бабат Альоні, 2 курс, ЮФ, Семенюк Марині, 1 курс, ФМВ, Пижянову Сергію, 1 курс, ФМВ, Чернусі Тетяні, 1 курс, ФМВ, Мілашенко Дар'ї, 1 курс, ФМВ, Єловській Євгенії, 2 курс, ФМВ, Степанченку Ігорю, 3 курс, ЮФ, Лавренюк Лілії, 4 курс, ЮФ, Щеці Олександрі, 3 курс, КЕПІТ, Кисіль Анні, 3 курс, КЕПІТ.
8 жовтня в Україні відзначають День юриста. З цієї нагоди з 5 по 8 жовтня 2015 року в рамках студентського тижня, присвяченого юридичному факультету, в Університеті «КРОК» проходили цікаві заходи. Департамент зі студентських питань і Студентська рада юридичного факультету організовували привітання для студентів, проводили майстер-клас «Кубік Рубіка», конкурси та вікторини, студентську лотерею, брейн-ринг «Ерудит КРОКу», святковий концерт. Чудовим продовженням свята стала вечірка для всіх студентів Університету в одному зі столичних клубів.
Дякуємо студентам та акторам Культурного центру за активну участь в організації насиченого студентського тижня: Степанченку Ігорю, Рачинському Дмитру, Шупило Анні, Пєфтієву Миколі, Донцову Вадиму, Горкушину Олександру, Дерябкіну Андрію, Спиридонову Дмитру, Гусаковій Марині, Клименко Анастасії, Коцур Марині, Сулеймановій Гюнель, Щеці Олександрі, Крамаренку Борису, Дерикторенко Анні, Притулі Владиславу, Вакуленку Денису, Донченко Тетяні, Ковальчук Вікторії, Кисіль Анні, Онопрієнко Жанні, Кулініч Карині, Паламарчук Марині, Колодяжному Владу.
Колектив, студенти та випускники щиро вітають проректора, декана юридичного факультету Володимира Казіміровича Гіжевського та весь колектив підрозділу з 21-ю річницею факультету і бажають наснаги, невичерпної енергії, плідної праці, успіхів у благородній справі – підготовці майбутнього покоління юристів. Нехай Ваш високий професіоналізм, досвід та знання будуть і надалі сприяти підвищенню рівня правової свідомості в нашому суспільстві!
16 жовтня 2015 року у Васильківській загальноосвітній школі № 2 відбулася лекція в рамках проекту «КРОК-лекторій». Валентина Станіславівна Лук’янець, викладач Університету «КРОК», проводила заняття на тему «Незалежна Україна в євроінтеграційних процесах». Слід відзначити, що лекція викликала щирий інтерес у школярів, оскільки мова йшла про ситуацію, яка наразі склалася в нашій країні. Старшокласники активно обговорювали почуте та ставили багато запитань.
Під час заходу школярі переглянули інтерактивну презентацію Університету «КРОК» та отримали корисні подарунки за участь у вікторині.
Університет висловлює щиру подяку Васильківській школі № 2 за плідну співпрацю.
До проекту «Іскра запалює полум’я, а крапля крові запалює життя» долучаються нові учасники. 8 жовтня 2015 року студентка факультету економіки та підприємництва Вікторія Ковальчук відвідала Київський міський центр крові, щоб стати донором, та здала півлітра крові.
Нагадуємо, що мета проекту «Іскра запалює полум’я, а крапля крові запалює життя» – допомога якомога більшій кількості людей, які потребують переливання крові.
Керує проектом Степанченко Ігор, голова Студентської ради Університету.
Закликаємо Вас не бути байдужими та приєднуватися до проекту! Саме Ви можете врятувати комусь життя, а ми Вам в цьому допоможемо.
Для цього потрібно:
- Мати бажання допомогти людям, які цього потребують.
- Відповідати критеріям, необхідним для донорства: будь-яка практично здорова людина у віці від 18 до 60 років, якщо немає протипоказань. Люди з масою тіла менше 50 кг або зростом менше 150 см допускаються до донорства в індивідуальному порядку.
- Зв'язатися з керівником проекту для отримання інформації за телефоном 093-978-80-11 (Степанченко Ігор) та в групі ВКонтакті.
- Прийти до пункту збору крові та здати її з такими ж донорами, як Ви.
Ми чекаємо на Вас! Кличте друзів та знайомих, щоб робити добро РАЗОМ, адже це так просто!
9 жовтня 2015 року в актовій залі Університету зібралися першокурсники Коледжу економіки, права та інформаційних технологій, щоб дізнатися про організації, які існують та працюють в Коледжі.
Перед студентами виступили представники Студентського наукового товариства, проекту «КЕПІТ expert», Екологічного клубу однодумців «ЛОТОС», Студентської ради Коледжу. Ознайомившись із напрямами діяльності всіх організацій, студенти постали перед нелегким вибором. Найактивніші, котрим не потрібно багато часу на роздуми, вже в кінці зустрічі підходили до представників та записувалися, щоб почати діяти якомога раніше.
8 жовтня 2015 року студенти Коледжу економіки, права та інформаційних технологій 1–3 курсів під керівництвом Прохоренко В.О., Чепіги Л.М., Степаненко Н.В., Новіцької Н.К. їздили на екскурсію до Умані, де відвідали Софіївський парк.
Після тривалої дороги автобусом прогулянка парком з його міфічними місцями здалася казковою. Величезні кам’яні брили нагадували то велику черепаху, то слона, який мав спинити каменепад, то трьохголового дракона. Уся краса, яка відкривалася нашим очам: природні схили з різнобарв’ям дерев, озеро з фонтаном та веселкою, романтичні місточки та водопади – залишиться в пам’яті надовго.
Прогулявшись парком, усі задоволені та приємно стомлені зайняли місця в автобусі, щоб вирушити додому до Києва. Далека дорога – час традиційних змагань: хто кого переспіває. Згадали й українські народні пісні, і хіти радянської епохи, і пісеньки з мультфільмів. Але головним був гімн України. Серце радіє – поки в нас є така молодь, за майбутнє нашої країни ми можемо бути спокійні.
Понад двісті команд з усієї України розпочинають роботу над завданнями першого туру
10 жовтня завершилася реєстрація учасників Всеукраїнського молодіжного економічного форуму «Економіка України: шляхи виходу із кризи», що відбудеться в Києві 10–11 грудня. Долучитися до розв’язання економічних проблем своїх регіонів виявили бажання 204 команди з 23 областей. А це близько тисячі активних і талановитих школярів і студентів з усієї України!
Попереду на учасників чекають два конкурсні тури і робота над проектами економічного розвитку областей і міст, де вони мешкають. На фіналі конкурсу з понад двох сотень команд презентувати свої роботи будуть лише шість – три студентські і три учнівські. Кращі проекти буде рекомендовано до реалізації обласним та міським державним адміністраціям, а також опубліковано в науковому збірнику. Команди-переможці отримають цінні подарунки від партнерів Форуму та грошові премії від Університету «КРОК» – по десять тисяч гривень.
Форум проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту міста Києва, а також Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.
Організатором Форуму є Університет економіки та права «КРОК», який вже протягом 23 років готує фахівців за економічними напрямами підготовки. Одним із завдань, що ставить перед собою «КРОК», є підтримка та розвиток здібної молоді, яка цікавиться економікою і небайдужа до долі власної держави.
Організатори дякують учасникам за активну позицію та бажають успіхів на шляху до мети!
6 жовтня 2015 року проректор з міжнародних зв’язків Університету «КРОК» Ткач Дмитро Іванович зустрівся з міністром економічного розвитку і торгівлі України Айварасом Абромавичусом. Під час зустрічі Дмитро Іванович проінформував пана міністра про проведення Всеукраїнського молодіжного економічного форуму «Економіка України: шляхи виходу із кризи» на базі Університету економіки та права «КРОК».
Всеукраїнський молодіжний економічний форум – це масштабний соціальний проект для школярів та студентів, що проходитиме 10–11 грудня в Києві. Його мета – виявити й об’єднати молодь, що здатна впливати на майбутнє України і брати активну участь у розбудові її економіки.
Дмитро Іванович звернувся до пана Абромавичуса з проханням підтримати Форум. Міністр схвалив ідею реалізації подібного соціального проекту та пообіцяв підтримку.
У період з 23 по 25 вересня 2015 року начальник управління міжнародного співробітництва Лотарєв А.Г. і керівник проектів та програм Дробина А.О. взяли участь у заключному засіданні для підбиття підсумків Консорціуму EMP-AIM в рамках програми «Еразмус Мундус».
Координатори проекту (Університет Миколаса Ромеріса, Литва) надали інформацію про прогрес проекту, звіт з індивідуальних стипендій. Також було обговорено відгуки стипендіатів та думки учасників Консорціуму, на основі яких буде зроблено останній звіт з реалізації проекту. Учасники Консорціуму поділилися досвідом про перші результати аплікацій за програмою «Еразмус+».
Усіх учасників Консорціуму, зокрема й Університет «КРОК», нагороджено Подякою за відданість справі розвитку партнерства зі спільнотою EMP-AIM та Університетом Миколаса Ромеріса.
У період з 19 по 23 вересня 2015 року співробітники Університету здійснили робочі візити до 1-го угорського університету – Університету прикладних наук ім. Яноша Кодолані та 5-ти польських вишів: