Прийнято до захисту дисертацію Немировської Оксани Вікторівни — Університет «КРОК»

Прийнято до захисту дисертацію Немировської Оксани Вікторівни

30 травня 2016 Новини та події

До захисту на засіданні Спеціалізованої вченої ради Університету К 26.130.04 подано кандидатську дисертацію Немировської Оксани Вікторівни

Тема дисертації:

• «Формування ефективного механізму взаємодії національної економіки з транснаціональними корпораціями»

Наукова спеціальність:

• 08.00.03 – економіка та управління національним господарством

Науковий керівник:

• Грушко Віктор Іванович
    (доктор економічних наук, професор,
    ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК», завідувач кафедри фінансів, обліку та аудиту факультету економіки та підприємництва)

Офіційні опоненти:

• Тищенко Олександр Петрович
    (доктор економічних наук, старший науковий співробітник,
    ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, професор кафедри макроекономіки та державного управління);
  • Іксарова Наталія Олександрівна
    (кандидат економічних наук, доцент,
    Київський національний торговельно-економічний університет,доцент кафедри міжнародної економіки)

Оновлено: Вівторок, 31 травня 2016 21:33