21 жовтня в стінах Вищого навчального закладу «Університет економіки та права «КРОК» з успіхом відбулася Науково-практична конференція молодих учених «Еволюція наукової думки в контексті європейського вибору України».
Організаторами заходу виступили науково-організаційний відділ Університету і Коледж економіки, права та інформаційних технологій.
У роботі конференції взяли участь понад 250 учасників. У межах загальної теми вони працювали в 12 секціях, сформованих за основними напрямами підготовки в Університеті. Серед учасників заходу були професори, доктори і кандидати наук, студенти вищих навчальних закладів, а також студенти коледжів та шкіл.
Відкрив конференцію д. і. н., професор, проректор з наукової роботи Сідак Володимир Степанович. Із вітальними словами від імені ректорату Університету виступили також проректори Шикова Олена Миколаївна та Наконечна Наталія Василівна.
Із числа запрошених до президії конференції були присутні д. е. н., професор, завідувач кафедри підприємництва Київського національного університету імені Тараса Шевченка Мазур Ірина Іванівна, д. ю. н., професор, член-кореспондент НАПрН України Заєць Анатолій Павлович, а також д. ю. н., професор, Герой України, заслужений юрист України Француз Анатолій Йосипович.
Новацією конференції стали вибори кращого доповідача за результатами засідання секції. Рекомендований секцією доповідач під час церемонії закриття був нагороджений цінним подарунком (книгою) від імені ректорату Університету, а також комплектом періодичних журналів від редакції газети «Все про бухгалтерський облік», що виявила ініціативу відзначити найкращих учасників. Представляла видання менеджер зі зв’язків з громадськістю Лисенко Яна.
Закривав конференцію д. і. н., професор, проректор з наукової роботи Сідак Володимир Степанович. Під час закриття були заслухані висновки кожної секції, на підставі яких будуть прийняті Загальні рекомендації конференції. Керівники секцій поділилися своїми позитивними враженнями про роботу з учасниками конференції. Попрацювали дійсно добре, обговорюючи проблеми наукової думки, намагаючись знайти рішення, згадували європейський досвід. Усі були стомлені, але задоволені.
За результатами проведення конференції планується оприлюднення електронного збірника матеріалів конференції.
У психологічній секції «Євроінтеграційний вектор сучасної психології», що працювала 21 жовтня 2015 року в Університеті «КРОК» в рамках науково-практичної конференції молодих учених «Еволюція наукової думки в контексті європейського вибору України», взяли участь студенти бакалаврату та магістратури, аспіранти, викладачі кафедри психології Університету та гості з інших навчальних закладів.
Були цікаві доповіді, обговорення, дискусії. Наукові виступи відзначено сертифікатами. Нагороду за кращу доповідь отримала студентка магістратури Юлія Мірошник.
16 жовтня 2015 року відбувся захист дисертації здобувача кафедри психології, викладача Університету «КРОК» Сороки Ірини Анатоліївни на тему «Психологічна профілактика конфліктів у педагогічному колективі вищого навчального закладу» за спеціальністю 19.00.10 – організаційна психологія; економічна психологія. Науковий керівник – кандидат психологічних наук, доцент, завідувач кафедри психології І.В. Сингаївська. Захист проходив на засіданні Спеціалізованої вченої ради К 26.130.02 Університету «КРОК».
Вітаємо здобувача і наукового керівника з успішною реалізацією та захистом дослідження, важливого для вдосконалення діяльності вищих навчальних закладів!
Перший день у «PROF CAMP» – це завжди щось неймовірне та захоплююче. Учасники тільки-но починають знайомитися один з одним, заряджаються командним духом профорієнтаційного табору, приміряють на себе перші професії. Так було і 26 жовтня 2015 року – у день відкриття п’ятого «PROF CAMР». Ми були раді вітати на заході понад тридцять старшокласників, які вирішили знайти своє професійне покликання і з користю провести осінні канікули.
Почалося все з командоутворення, ігор та знайомств, а через кілька годин учасники вже з головою поринули в імітаційну гру «Судове засідання». Хтось спробував себе в ролі судді, хтось був прокурором, а хтось адвокатом, але кожен брав активну участь у цій грі. Тож із впевненістю можна сказати, що після першого дня роботи табору школярі несли додому багато яскравих вражень.
Друзі, насолоджуйтеся проектом, дізнавайтеся про різні професії та обирайте свою! Попереду ще чимало цікавого!
24 жовтня – Всесвітній день інформації про розвиток (World Development Information Day). І саме цій події було присвячено захід, в якому взяли активну участь студенти Коледжу економіки, права та інформаційних технологій – круглий стіл «Особистість в інформаційному суспільстві: світоглядні виклики та загрози».
Співорганізаторами майданчика для дискусії виступили Спеціалізована школа № 43 з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного циклу «Грааль» (директор Наталя Лабезник) і Відділення філософії та суспільствознавства КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» (керівник відділення Тетяна Кот).
Гостями та активними учасниками жвавого диспуту були представник Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України Ірина Тропіна, журналіст, ведуча та редактор програми «Абзац» («Новий канал») Анастасія Кошман, керівник проекту «ТЕО-Практ» Центру професійного розвитку молоді Людмила Супруненко, старшокласники та студенти навчальних закладів Києва.
Під час круглого столу піднімалися важливі питання ролі та місця мас-медіа в житті суспільства, проблем маніпуляції свідомістю через ЗМІ, особливостей правового регулювання інформаційної безпеки особистості в Україні.
Студенти КЕПІТу Вікторія Логош та Олександр Воробйов торкнулися теми «Психологічна безпека молоді в сучасному інформаційному просторі». Особливий наголос у виступі було зроблено на тому, що молодь, яка живе у сучасному мінливому світі, хоч і є найактивнішою верствою населення, не маючи достатньо знань, умінь та навиків протидії негативним впливам спотвореної інформації, є найбільш вразливою частиною суспільства.
Формат заходу дає підстави стверджувати, що дискусія не завершена. Сподіваємося на її продовження!
Логош Вікторія,
студентка ІІ курсу спеціальності «Правознавство»
22 жовтня 2015 року «КРОКівська» медіа-група «KMG» розповідала студентам про тонкощі операторського мистецтва, розкривала секрети режисури, вчила, як робляться красиві кадри, та загалом долучала студентів до сфери медіа. «KMG» представила найкращі роботи своєї команди, організувала фотозону для усіх бажаючих, а також розіграла сертифікат на безкоштовну фотосесію. На кожній перерві можна було побачити велику кількість зацікавлених студентів, які заповнювали анкети, щоб стати членами «KMG», фотографувалися або просто розпитували про медіа-групу.
Вже о 16:00 почалася серія майстер-класів «Successful people generation». Це стало кульмінаційною подією дня. «КРОКівці» змогли поспілкуватися з першими випускниками медіа-групи, які досягли успіху в медіа-сфері. Так, своєю шаленою історією успіху зі студентами поділився Павло Буряк. Він працював на каналі «1+1», а зараз режисує рекламу. Другим спікером був один із найкращих операторів м. Києва Володимир Куляба. Саме він знімав популярний проект «Дача» з Кузьмою Скрябіним. Ось хто справді знає все про операторське мистецтво. Наприкінці заходу було визначено переможця розіграшу безкоштовної фотосесії. Фортуна посміхнулася Христині Луцюк, студентці 1 курсу факультету економіки та підприємництва. Вітаємо переможницю!
У подальшому подібні майстер-класи будуть продовжуватися вже в медіа-школі для учасників, які пройдуть співбесіду та стануть частиною команди «KMG».
22 жовтня 2015 року студенти юридичного факультету Університету «КРОК» відвідали Конституційний Суд України, де у формі усного слухання тривав розгляд справи за конституційними поданнями Верховного Суду України та 47 народних депутатів України щодо Закону України «Про очищення влади».
Студенти «КРОКу» висловлюють вдячність Французу Анатолію Йосиповичу та адміністрації юридичного факультету за можливість відвідати засідання. Багато цікавої інформації та пізнавальна екскурсія приміщенням Суду наштовхнули студентів на нові ідеї та досягнення. «КРОКівці» зробили певні висновки щодо учасників процесу, закону, який розглядався, суддів та інших моментів. Особливо майбутнім правознавцям сподобався виступ судді Верховного Суду України Олександра Волкова.
18 жовтня 2015 року активісти Студентської ради побували в театрі ім. Лесі Українки, де переглянули виставу без антракту – фарс у подвійному ключі: «Ризик» Едуардо де Філіппо та «Коханці і злодії» Даріо Фо.
Дух вільної, яскравої італійської комедії і гра справжніх південних пристрастей – це те, що змушує невдалих героїв фарсу потрапляти в ризиковані ситуації і... з честю виплутуватися з них. Події, що розгортаються на сцені – неймовірні!
Студенти побачили свято і фейєрверк легкого гумору та флірту. Шикарні жінки, породисті чоловіки, прекрасні костюми і енергія, яка полонила весь зал. Веселий, кумедний, захоплюючий і динамічний спектакль для відпочинку від буднів. «КРОКівці» сприйняли його дуже позитивно і отримали приємні враження. Цікавий сюжет, чудова гра акторів, професійна постановка режисера.
Студенти висловлюють подяку адміністарції за можливість відвідати такий життєвий і неперевершений спектакль!
16 жовтня 2015 року в м. Києві пройшов семінар на тему «Формування національної освітньої мережі для нового покоління», який відвідала Галина Богаченко, керівник проектів та програм управління міжнародного співробітництва.
На заході розглядалися принципово нові підходи до системи освіти. Зокрема, Сергій Переслегін, відомий літературний критик, публіцист та науковець, презентував доповідь «Новий гео-планетарний освітній канон». Володимир Нікітин, доктор культурології, кандидат архітектури, професор, та Юрій Чудновський, директор Міжнародного інституту урбаністики та регіонального розвитку, обговорювали тему «Освіта змісту, людини, суспільства та людства». Психолог та ігромайстер Олена Переслегіна провела з учасниками семінару гру «Освітня мережа для нового покоління», яка дозволила побачити картину різноманіття поглядів та тенденцій в освітній сфері України. Завершальним етапом семінару було обговорення планів на майбутнє.
20 жовтня 2015 року в Колонній залі Київської міської ради відбулось урочисте нагородження студентів столиці. 60 активістів отримали одноразову премію розміром 1275 грн, а 150 – річну стипендію загальною сумою 3600 грн. Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради вручив стипендії та премії за 2014–2015 навчальний рік найкращим студентам, до числа яких потрапили і наші «КРОКівці».
Річною стипендією було відзначено Олександра Пижова, який в цьому році закінчив Коледж економіки, права та інформаційних технологій і наразі є студентом 3 курсу юридичного факультету Університету «КРОК». Упродовж навчання Олександр займається науковою діяльністю, підтримує активну громадянську позицію, має сім наукових публікацій, координує наукові конференції, є засновником та головою Студентського наукового товариства, екс-головою екологічного клубу «Лотос».
Ярослава Сінько, студентка магістратури факультету економіки та підприємництва, отримала премію за високу успішність у навчанні на бакалавраті за спеціалізованою програмою «КРОК-Лідер». Під час навчання за двома напрямами підготовки («Фінанси і кредит» та «Право») Ярослава проявила неабиякі успіхи, за що отримала дипломи з відзнакою. Також Ярослава неодноразово була призером зовнішніх та внутрішніх олімпіад, брала участь у міжнародних та міжвузівських науково-практичних конференціях.
Студентська молодь була запрошена на офіційну зустріч, у рамках якої київський міський голова Віталій Кличко вручив свідоцтва стипендіатам та преміантам.
Вітаємо наших «КРОКівців» з отриманням почесних нагород та зичимо подальших звершень. «КРОК» пишається Вами!