Змагаються професійні дизайнери, аматори та навіть діти. Різдвяні дерева створювали із підручних матеріалів. Головне, аби рубати справжню ялинку не довелося.
Як перетворити купу непотребу на дизайнерський виріб? На цю свою ялинку Тетяна використала сто баночок від солодкої «газировки».
Не потрібно рубати ялинки в лісі. Скільки вже можна знущатися над природою? Тетяна Перекопна, дизайнер-аматор, студентка Університету "КРОК", голова Студентської ради гуртожитку
14 грудня 2015 року відбувся черговий виїзд студентів Коледжу економіки, права та інформаційних технологій до однієї з київських шкіл. Цього разу «КРОКівців» тепло приймала ЗОШ № 11, де для учнів 8–10 класів було проведено майстер-класи «Маркетингові ходи супермаркетів» та «Екочаювання».
Нагадаємо, що виїзди проходять у рамках «КЕПІТ-Expert» – освітнього проекту для старшокласників, що передбачає проведення студентами корисних майстер-класів з економічної, екологічної, юридичної, комп’ютерної грамотності.
Козаков Антон, Стеценко Андрій та Руліковська Наталя провели інтерактивні презентації для 50 учнів, які проявляли високу зацікавленість. Найактивніші школярі отримали від «КРОКівців» корисні подарунки на згадку.
Дякуємо адміністрації школи № 11 за плідну співпрацю!
8–11 грудня 2015 року відбулася низка виїздів студентів Коледжу економіки, права та інформаційних технологій до київських шкіл у рамках проекту «КЕПІТ-експерт». Нагадаємо, що «КЕПІТ-Expert» – це освітній проект для учнів 8–10 класів, що передбачає проведення студентами корисних майстер-класів з економічної, екологічної, юридичної, комп’ютерної грамотності.
Цей тиждень у київських ЗОШ № 234, 167 та 124, куди вирушили наші студенти, було присвячено праву, саме тому «колежани» виступали перед учнями у якості експертів з юридичної грамотності.
Хочемо привітати студентів 1 курсу КЕПІТу, для яких це був перший виступ у рамках проекту: Зоня Андрія, Козакова Антона, Стеценка Андрія, Яцентюка Назарія, Сидоренко Яну, Петричка Юрія, Дзьокіша Святослава. Вони старанно готувалися протягом тривалого часу, аби виступити перед школярами з інтерактивними презентаціями. Разом із першокурсниками майстер-класи проводили вже більш досвідчені учасники проекту – студенти 2 курсу Віштал Леонтій і Табачек Павло.
Можна сміливо сказати, що дебют вдався, адже загалом близько 300 учнів змогли прослухати цікаві виступи. Більшість школярів були надзвичайно активними і мали багато запитань до студентів.
Наприкінці зустрічей найактивніші та найуважніші слухачі отримували приємні подарунки.
Дякуємо адміністраціям шкіл № 234, 167 та 124 за плідну співпрацю!
Вітаємо Картунова Олексія Васильовича, доктора політичних наук, професора, академіка УАПН, заслуженого діяча науки і техніки України, завідувача кафедри суспільних наук, з ПОДВІЙНИМ ВАГОМИМ ДОСЯГНЕННЯМ!
Згідно з індексом цитувань GOOGLE SCHOLAR CITATION, станом на 9 грудня 2015 р. Олексій Васильович посів серед вчених України:
- ДРУГЕ місце з ПОЛІТОЛОГІЇ
- ДРУГЕ місце з МЕТОДОЛОГІЇ
Зичимо йому міцного здоров'я, творчого натхнення та нових звершень на науковій і педагогічній ниві.
3 грудня 2015 року Студентська рада гуртожитку завітала до кімнат «КРОКівців», аби перевірити, у яких умовах проводять студенти свій позанавчальний час. Активісти звертали увагу на чистоту кімнат, проводили опитування серед мешканців та збирали їхні ідеї щодо поліпшення житлових умов. Зазвичай огляд гуртожитку проходить надзвичайно жваво: «КРОКівці» активно приєднуються до перевірки інших кімнат та люб'язно запрошують на ревізію своїх. Саме тому проект і має назву «Мурашник».
Під час перевірки Студентська рада гуртожитку визначила найкращі та найгірші кімнати (підтримка порядку та чистоти). Найкращим були вручені призи.
Не обійшлося й без розмов із правопорушниками.
Дякуємо Студентській раді гуртожитку, а саме Перекопній Тетяні, Кревсун Марині, Новіковій Олені, Аллахярову Бейраку, Алієву Заміру, за активну підтримку традиційного «КРОКівського» проекту.
4 грудня 2015 року активісти Студентської ради (21 студент) побували в Музеї мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків з екскурсією, де переглянули Західноєвропейську колекцію.
Студенти познайомилися з меморіальним кабінетом колекціонерів, мистецтвом Стародавнього світу, європейським мистецтвом епох Середньовіччя і Відродження 13–16 ст., мистецтвом Італії 15–16 і 16–18 ст., мистецтвом Нідерландів, Фландрії та Голландії 15–17 ст., Іспанії 15–17 ст. і Франції 16–18 ст., європейським декоративним мистецтвом епохи рококо, візантійськими іконами 6–13 ст.
Музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків знаходиться в одному з центральних кварталів Києва, на вулиці Терещенківській, і був відомий раніше як Київський музей західного та східного мистецтва. Це найбільша скарбниця зарубіжного мистецтва в Україні, а унікальні зібрання та окремі її твори забезпечили музею визнання далеко за межами країни.
Ядром колекції стало приватне зібрання видатних українських меценатів кінця 19 – початку 20 століть Богдана Івановича та Варвари Миколаївни Ханенків. Протягом кількох десятиліть вони формували свою колекцію, яка, безумовно, стала проявом особистого смаку власників. Богдан Іванович і Варвара Миколаївна належали до тієї категорії колекціонерів, які були захищені від зовнішнього впливу: збирали те, що відповідало їхнім поглядам і відчуттям, але ніколи зі снобізму.
Уже на початку 20 століття колекція була високо оцінена в середовищі знавців і визнана кращою серед нових приватних колекцій того часу. Своє враження про музей Ханенків залишив авторитетний краєзнавець і художник Георгій Лукомський: «За характером, а також за шедеврами музей витримує порівняння з найбільшими колекціями Дурново, Утеман, Олів, князя Шереметьєва, княгині Шувалової, князя Бобринського, Хитрово і Боткіна. Це найбільша і найцінніша художня колекція на Україні».
І нині Музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків свідчить про видатні заслуги його засновників та їхній значний внесок у колекціонерську та музейну справу.
9 грудня 2015 року «КРОКівці» відвідали Театр імені Лесі Українки та переглянули виставу «Джульєтта і Ромео».
«Джульєтта і Ромео» – це класика, проте з перших моментів спектакль захопив переплетінням шекспірівського духу та сучасності. Кохання, біль, щастя, трагедія… Прекрасна гра, яскраві костюми й талант сценариста залишили кожному глядачу незабутні враження. Сподобалося все: гарна музика, актори, костюми. Неймовірне потрапляння в образи. Неперевершена повнота емоцій, почуттів, хвилювань та захоплення.
Цей всесвітньовідомий твір Шекспіра так достовірно перегукується з сьогоднішньою українською реальністю. Ворожнеча, ненависть, помста в нашій ще зовсім недавно спокійній і доброзичливій Україні чимось нагадують Верону. Ненависть не може принести перемогу – тільки горе.
Не вистачає слів, щоб висловити захоплення виставою. Лише команда людей, які мають талант від Бога, здатна створити такий приголомшливий спектакль.
Студенти Університету «КРОК» висловлюють слова щирої вдячності за подаровані емоції та почуття і бажають творчому колективу театру натхнення, благополуччя, успіхів і процвітання!
«Я цікавлюся майбутнім, тому що збираюся провести в ньому все життя».
Чарльз Кеттерлінг
Саме сьогодні дуже важливо думати про наше майбутнє, про майбутнє наших талановитих дітей!
3 грудня 2015 року на базі Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана» проходила ІІ науково-практична конференція «Маркетингова освіта – шлях до успіху», в якій взяли участь студенти Коледжу економіки, права та інформаційних технологій.
Студенти разом із керівниками підготували доповіді й гідно їх презентували.
Спеціальність «Оціночна діяльність», ІІІ курс
Батуріна Ольга – тема доповіді «Молодіжний бренд Apple та маркетингові стратегії»
Керівник: завідувач сфери обслуговування та економіки нерухомості Коледжу Тетяна Миколаївна Червінська
Спеціальність «Фінанси і кредит» (ексклюзив), ІІІ курс
Попова Юлія та Греснюк Катерина – тема «Демонстративна поведінка у споживанні товарів в розкоші»
Жукова Маргарита та Денисенко Євгеній – тема «Вплив сім'ї на поведінку споживача»
Наконечна Анастасія та Василевська Анастасія – тема «Маркетингова стратегія успіху бренду TOMS SHOES»
Керівник: к. е. н., доцент, викладач циклової комісії з комерційної та маркетингової діяльності Олена Олександрівна Наумова
Спеціальність «Комерційна діяльність», ІІІ курс
Кошевенко Анна – тема «Дослідження поведінки покупців на споживчому ринку»
Бондаренко Вячеслав та Погребной Анатолій – тема «Теоретичні основи маркетингового комплексу 4Р»
Керівник: викладач циклової комісії з комерційної та маркетингової діяльності Вікторія Миколаївна Хилевич
Адміністрація Коледжу економіки, права та інформаційних технологій висловлює щиру подяку керівникам Червінській Т.М., Хилевич В.М., Наумовій О.О., які підготували студентів.
Вітаємо наших студентів із вдалими виступами та бажаємо їм нових звершень і великих успіхів!
3 грудня 2015 року відбувся святковий концерт, присвячений 16-му Дню народження факультету міжнародних відносин. Саме з цього надзвичайно приємного приводу Студентська рада ФМВ на чолі з Юрієм Грубою влаштувала справжнє свято душі – концерт. Актова зала була переповнена настільки, що деяким глядачам потрібно було докласти неабияких зусиль, щоб зайняти собі «смачні» місця.
Уже стало гарною традицією, що саме декан факультету Віра Володимирівна Рокоча відкриває концерт вітальним словом. Також вона відзначила найкращих студентів і разом зі своїм заступником Нелею Миколаївною Момот вручила їм почесні нагороди. Щирі усмішки не сходили з обличь студентів, які отримували на сцені відзнаки на очах своїх знайомих. Тож нагороди здобули:
Єловська Євгенія – найактивніша староста, за активну студентську позицію
Січевлюк Антон – за підтримку іміджу факультету, активну наукову роботу
Мошляк Дмитро – за старанність у навчальній діяльності, підтримку іміджу факультету
Петрук Максим – за старанність у навчальній діяльності, підтримку іміджу факультету
Осипенко Микола – за старанність у навчальній діяльності, підтримку іміджу факультету
Вітаємо Вас!
Також за відданість факультету свої заслужені нагороди отримали викладачі. Так, за багаторічну співпрацю і любов до факультету міжнародних відносин було нагороджено Людмилу Федорівну Мелько, завідувача кафедри туризму, та Бориса Михайловича Одягайла, професора кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності та логістики.
Дякуємо Вам за Вашу роботу!
Приємною несподіванкою став виступ гостя та гарного знайомого нашого Університету Вертегела Андрія Григоровича, президента громадської організації «Київський слов’янський університет», який привітав усіх зі святом та подарував найкращим студентам запрошення до «Парку Київська Русь» на зимову казку.
Протягом концерту глядачів розважали учасники Культурного центру. На час виступу активісти перевтілились у звичайну сільську родину, яка приїхала до Києва, щоб віддати вчитися єдину улюблену донечку. Повагавшись, куди найкраще піти навчатися, майбутня студентка, звісно ж, обирає факультет міжнародних відносин.
Привітати своїми виступами іменинника завітали і студенти інших факультетів: Марина Коцур (ЮФ) і Анастасія Клименко (ФЕП) заспівали романтичні пісні.
Звичайно, не обійшлося й без «міжнародників»: Юрій Груба та Анна Андреєва надзвичайно проникливо виконали під гітару пісню «Вахтерам», Валерія Євтушенко разом із Поліною Костирею станцювали зворушливий танок, а Гюнель Сулейман просто «розкачала» зал своїм міксом популярних пісень, виконаним під неперевершений бітбокс від Віталія Куликовського. Кульмінаційним номером концерту став «король» українського танцю – запальний гопак від Юрія Груби та Поліни Костирі.
Дякуємо всім, хто був причетний до цього свята душі:
Грубі Юрію, Луцюк Христині, Савичу Ярославу, Андреєвій Анні, Дерябкіну Андрію, Корсунівському Дмитру, Дубенському Роману, Коцур Марині, Євтушенко Валерії, Куликовському Віталію, Сулейман Гюнелі, Клименко Анастасії, Костирі Поліні.
Хочемо ще раз приєднатися до всіх привітань, які лунали на адресу факультету міжнародних відносин, та побажати процвітання і талановитих студентів, які з гордістю будуть носити звання «міжнародника». Адже, як казав один із учасників концерту, факультет міжнародних відносин – це запорука успішного майбутнього!
3 грудня 2015 року в Коледжі економіки, права та інформаційних технологій відбулася зустріч, приурочена до Дня Збройних сил України, з випускником, учасником бойових дій на Сході України Георгієм Атрощенком.
Метою заходу було виховання свідомого громадянина, патріота, набуття молоддю соціального досвіду, формування в студентів потреби та уміння жити в громадянському суспільстві.
Зустріч проходила у формі активного діалогу, де піднімалися питання національної свідомості, патріотичних почуттів, поваги до рідної землі, свого народу, готовності до праці в ім'я України.