Презентація студентів-психологів першого курсу — Університет «КРОК»

Презентація студентів-психологів першого курсу

11 листопада 2016 Новини та події

У четвер, 10 листопада 2016 року, в Університеті «КРОК» відбулися презентації перших курсів, де студенти демонстрували загалу свої творчі здібності.

Захід відбувався у форматі творчого змагання між першокурсниками різних спеціальностей. Враховуючи декілька важливих критеріїв, журі одноголосно визнали найкращими першокурсників-психологів. Наші студенти підкорили серця глядачів та журі сценкою з професійної діяльності практикуючого психолога, а також майстерним виконанням запального танцю.

Такий результат є закономірним, тому що справжній психолог має бути харизматичним та вміти справляти гарне враження. Кафедра психології вітає своїх першокурсників із заслуженою відзнакою творчих акторських здібностей!

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Презентація 1 курсу Університету / 10.11.2016

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Понеділок, 26 грудня 2016 12:17

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Презентація студентів-психологів першого курсу