Новини та події

27 березня 2020 Новини та події

Відповідно до концепції освітньої діяльності Університету «КРОК» та з метою постійного вдосконалення змісту освітніх програм, Університет «КРОК» презентує для суспільного обговорення проєкт оновленої освітньо-професійної програми « Бізнес у Європейському Союзі».

27 березня 2020 Новини та події

Шановні слухачі підготовчих курсів до ЗНО-2020! УВАГА!

27 березня 2020 Новини та події

Відповідно до концепції освітньої діяльності Університету «КРОК» та з метою постійного вдосконалення змісту освітніх програм, Університет «КРОК» презентує для суспільного обговорення проєкт оновленої освітньо-професійної програми «Експортноорієнтований менеджмент та міжнародний бізнес».

27 березня 2020 Новини та події

Шановні колеги та студенти!
Запрошуємо долучитися до флешмобу #кепітконгратюлейшнс, присвяченому дню народженню КЕПІТу!

25 березня 2020 Новини та події

Шановні вступники!
Ми знаємо, що кожного дня Ви сумлінно готуєтеся до Вступної кампанії 2020.

24 березня 2020 Новини та події

Відповідно до концепції освітньої діяльності Університету «КРОК» та з метою постійного вдосконалення змісту освітніх програм, Університет «КРОК» презентує для суспільного обговорення проєкт оновленої освітньо-професійної програми  «Експортноорієнтований менеджмент».

24 березня 2020 Новини та події

На початку березня 2020 року в Університеті «КРОК» відбулося заключне заняття курсу «Пропедевтика психології (стисло про наукову психологію)».

23 березня 2020 Новини та події

У березні 2020 року в Навчально-практичному психологічному центрі «Крок за КРОКом» відбулося четверте заняття практико-теоретичного курсу з когнітивно-поведінкового консультування та терапії з Ольгою Миколаївною Васильченко.

23 березня 2020 Новини та події

Відповідно до концепції освітньої діяльності Університету «КРОК» та з метою постійного вдосконалення змісту освітніх програм, Університет «КРОК» презентує для суспільного обговорення проєкт оновленої освітньо-професійної програми «Міжнародний бізнес».

20 березня 2020 Новини та події

На початку березня 2020 року в Навчально-практичний психологічний центр «Крок за КРОКом» відбулося п'яте заняття практичного сертифікатного курсу «Казкотерапія дитячих проблем» з Разідою Ткач.

Сторінка 1 з 229
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Новини та події