Новини та події

24 вересня 2020 Новини та події

17 вересня 2020 року в рамках діяльності навчально-практичного психологічного центру «Крок за КРОКом» розпочався практичний сертифікатний курс «Консультативна психологія в методі транзакційного аналізу».

23 вересня 2020 Новини та події

19 вересня 2020 року відбулось урочисте нагородження CELEBRITY AWARDS – 2020, щорічне вручення премії найкращим та достойним представникам світу державної служби, моди, бізнесу та мистецтва.

23 вересня 2020 Новини та події

22 вересня 2020 року у рамках дисципліни «Дизайн меблів» студенти спеціальності «Дизайн» прослухали лекцію викладача кафедри дизайну Ксенії Латій в шоурумі «Freedom».

У шоу-румі «Freedom» можна комплектувати об’єкт італійськими меблями для житлових кімнат. Оновлений шоу-рум також включає ексклюзивні меблі та сантехніку для ванних кімнат (нові надходження). Починаючи з цієї осіні, у «Freedom» дизайнер може підібрати все меблеве устаткування під ключ.

Для студентів-дизайнерів дана лекція стала чудовим практико-орінтованим досвідом. Бажаємо й надалі студентам цікавих та корисних занять, адже на цій спеціальності інакше не буває!

23 вересня 2020 Новини та події

«Міста, як дерева, мають свої коріння, стовбур і крону. Здається коріння старого Києва на Подолі. Якщо ви хочете зрозуміти душу старого града, почути биття його серця, що пробивається крізь багатовіковий шар, відчути атмосферу міста спустіться на Поділ.»

23 вересня 2020 Новини та події

18 вересня 2020 року у рамках навчально-ознайомчої практики ІІ курсу студенти-дизайнери відвідали шоу-рум італійської компанії Magniflex, яка є лідером у виробництві матраців, подушок та текстилю для дому.

23 вересня 2020 Новини та події

11 вересня 2020 року відбулось виїзне заняття студентів ІІІ курсу спеціальності «Дизайн».

23 вересня 2020 Новини та події

Ось і добігає кінця перший місяць осені, але нашим студентам ніколи відпочивати. 21 вересня 2020 року Студентська Рада Коледжу стала організатором турніру з шахів та шашок, де першокурсники гідно та успішно виборювали першість.

23 вересня 2020 Новини та події

9 вересня 2020 року студенти 2 курсу спеціальності «Туризм» стали учасниками екскурсії Печерським районом Києва. Нашим екскурсоводом була Романова Марія Ігорівна – викладач кафедри туризму Університету «КРОК», екскурсовод-професіонал із багаторічним стажем.

22 вересня 2020 Новини та події

22 вересня 2020 року в навчально-науковій бібіліотеці Університету під час засідання Спеціалізованої вченої ради Університету Д26.130.01 відбувся захист докторської дисертації заступника завідувача кафедри національної економіки та фінансів Румика І.І. на тему: «Продовольча безпека в умовах комплементарності національної економіки».

22 вересня 2020 Новини та події

Плануй свою кар’єру свідомо! Саме під таким лозунгом відбувся майстер-клас від Центру розвитку кар’єри Університету «КРОК» для студентів першого курсу спеціальності «Туризм» у рамках дисципліни «Вступ до фаху». Тренеркою заходу виступила Анастасія Якименко, профконсультант ЦРК.

Сторінка 1 з 242
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Новини та події