Київський дитячо-юнацький форум «М18 – Ми можемо більше!» — Університет «КРОК»

Київський дитячо-юнацький форум «М18 – Ми можемо більше!»

03 листопада 2016 Новини та події

29 жовтня 2016 року у приміщенні Київської міської державної адміністрації відбувся Київський дитячо-юнацький форум «М18 – Ми можемо більше!».

У стінах КМДА на молодь чекали відверте спілкувалася з політиками, презентації суспільно значущих дитячих і молодіжних проектів, ініціатив, майстер-класи та дискусійні майданчики, зустріч із відомим українським реп-виконавцем ЯрмаКом та, звичайно, з мером Києва Віталієм Кличком.

Ініціаторами та організаторами форуму є громадська організація «Агенція розвитку освітньої політики», Департамент освіти і науки, молоді та спорту КМДА в партнерстві з Київським молодіжним центром, мережею «М18» в Україні, Київський ліцей бізнесу, Коледж економіки, права та інформаційних технологій ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК».

Київський дитячо-юнацький форум – громадсько-освітній проект із залучення дітей і молоді до життя суспільства та розвитку їхніх громадянських компетентностей через діалоги з представниками влади, депутатами Київради, громадськими лідерами.

Головні завдання форуму:

• створення комунікативної платформи для зустрічі й спільного обговорення молодіжних проблем і пошуку шляхів їх вирішення;
  • підвищення рівня обізнаності дітей і молоді щодо діяльності місцевого самоврядування, мотивації до участі в політичному та культурно-соціальному житті міста;
  • залучення депутатів Київради, інших політиків, громадських діячів, експертів у різних галузях до діалогу з дітьми і молоддю столиці не як з школярами, а як з громадянами міста;
  • поширення кращих методів і форм роботи з дітьми і молоддю для формування їхньої активної громадянської позиції (у т. ч. оголошення переможців конкурсу соціальних молодіжних та учнівських проектів);
  • презентування можливостей різних організацій та установ для підтримки й розвитку дитячих і молодіжних проектів у столиці;
  • зміцнення й розширення мережі партнерства «М18».

У форумі взяли участь діти й молодь з Харкова та Харківської області, Запоріжжя, Кривого Рогу, Слов’янська, Славутича, молодіжні організації, представники влади, бізнесу, ЗМІ, освітяни, батьки.

Пропонуємо переглянути фотозвіт

М18 – Ми можемо більше! / 3.11.2016

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Київський дитячо-юнацький форум «М18 – Ми можемо більше!»