Університет «КРОК» – член Торгово-промислової палати України

03 червня 2016 Новини та події

26 травня 2016 року Університет «КРОК» став членом Київської торгово-промислової палати та найбільшої бізнес-асоціації країни, що об’єднує майже 10 тисяч суб’єктів господарювання, – Торгово-промислової палати України.

Основна мета цих організацій – сприяння розвитку економіки, створення належних умов для розвитку підприємництва, всебічне сприяння налагодженню науково-технічних і торговельних зв’язків між українськими підприємствами і зарубіжними партнерами, надання широкого спектра послуг для бізнесу.

Членство Університету в Київській торгово-промисловій палаті і Торгово-промисловій палаті України дозволить налагоджувати та зміцнювати зв’язки навчального закладу з представниками бізнесу та органами державної влади, брати участь у роботі галузевих комітетів підприємців, що працюють при організаціях та виступають посередниками у діалозі бізнесу та влади.

Ви тут: Новини та події » Університет «КРОК» – член Торгово-промислової палати України