#проКРОК від студента магістратури Лебедєва Павла — Університет «КРОК»

#проКРОК від студента магістратури Лебедєва Павла

02 лютого 2023 Новини та події

«Боїшся - не роби, робиш - не бійся» - з цим девізом я впевнено крокував 4 роки навчання в нашому Університеті «КРОК».

Університет «КРОК» - це велика родина, яка мотивує, підтримує та наштовхує тебе на нові досягнення та звершення! Університет дає всі можливості для розвитку професійної кар’єри, пошуку себе, як особистості та знайомству зі справжніми однодумцями і друзями.

Хочу висловити подяку викладачам кафедри національної економіки та фінансів та кафедри управлінських технологій, а саме: Плетенецькій Світлані Михайлівні, Румику Ігорю Івановичу та Пазєєвій Ганні Михайлівні за їх професіоналізм та відданість справі. Окрема подяка Рибак Ірині Вікторівні за шалену мотивацію, віру та підтримку, а також Карлову Олександру Федоровичу за організації цікавих заходів, проєктів та конференцій. Свій професійний крок я зробив навчаючись на магістратурі.

За підтримки Центру Розвитку Кар’єри КРОК мною була створена проєктна група «Характерники», мета якої - створення нових та цікавих проєктів, заходів та конференцій для студентів Університету та Коледжу. Також на загальних зборах АВУ «КРОК» 2022 року мене було обрано членом правління асоціації.

Дякую Університету «КРОК» за цю історію! Ми нівроку!

Студент магістратури ФІН-21
Лебедєв Павло

Оновлено: Середа, 19 квітня 2023 12:39

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » #проКРОК від студента магістратури Лебедєва Павла