Показати матеріали по тегу: про крок — Університет «КРОК»
06 березня 2024 In Новини та події

Випускниця Університету «КРОК» Радченко Юлія нещодавно отримала диплом магістра психології та вже успішно працює практичним психологом в приватній школі. Юлія надіслала відгук про навчання на одній з освітніх програм кафедри психології:

11 липня 2023 In Новини та події

Я, Лобур Олександр, випускник бакалавр ОП «Маркетинг» Університету «КРОК», хотів би висловити свою щиру подяку викладачам кафедри маркетингу та поведінкової економіки за надане якісне навчання, яке виявилося надзвичайно корисним для мене в моєму бізнесі.

03 липня 2023 In Новини та події

Вже сьогодні стартує марафон церемоній вручень дипломів нашим випускникам. Надзвичайно приємні відгуки про навчання від наших випускників-фінансистів кафедри національної економіки та фінансів. Читаймо разом!

29 червня 2023 In Новини та події

«Університет «КРОК» є одним з провідних закладів вищої освіти в Україні, має сильну академічну базу, яка поєднує сучасні підходи до навчання з практичним використанням знань», - ділиться своїми враженнями Аделіна Дроздовська.

Сторінка 1 з 5

Ви тут: Вища освіта » Про КРОК » Корпорація » Новини » Чому обирають Університет «КРОК»